Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Обертається голівка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >
  • >|

Обертові вібратори націлені приносити максимальне задоволення під час сексуальних утіх. Найбільшу популярність вони отримали серед жінок. І це не дивно. Завдяки функції обертається головки ці вібратори стимулюють жіноче вагіну максимально повно.

Вібратори «з обертовую головкою» мають складну специфічну структуру і обертальний механізм, який забезпечує безперебійну роботу. За рахунок того, що такі вібратори можуть бути водонепроникними, вони продовжують нормально функціонувати навіть у ванній. Таким чином ви отримуєте додаткову стимуляцію обертається головкою займаючись мастурбацією в душі. Водонепроникні обертаються вібратори безпечні і надійні.

Вібратори «з обертовую головкою» приносять задоволення за рахунок обертальних і поступальних рухів, не пропускаючи тим самим жоден сантиметр стимулируемой зони. Вібромассажери розраховані на стимуляцію не тільки інтимних зон, але і на ерогенні зони, такі як груди, соски, стегна, сідниці і т.д.

Комп'ютеризовані вібромасажери можуть бути різної форми, кольору, розмірів і призначення. Для поціновувачів класичного сексу в асортименті завжди є вагінальні обератльні вібратори. Для подвійного задоволення призначені вібратори Double Rabbit. Завдяки своїй подвійній формі вони призначені для отримання відразу подвійного задоволення: від вагінального і анального сексу. Анальні вібратори можуть бути додатково обладнані «вусиками» на голівці. Це робить секс ще більш незабутнім. Для тих випадків, коли не хочеться позбавляти задоволення жодну інтимну зону, розроблений спеціальний обертовий вібратор потрійний стимуляції. Він спрямований на задоволення відразу трьох зон: клітора, анального отвору і вагіни.

Вібратори «з обертовую головкою» мають величезну кількість переваг, серед них: безперебійна стимуляція всіх зон, регульована швидкість, можливість мастурбації в душі і ванній, різноманітність матеріалів (від скла до ніжного силікону), додаткове задоволення завдяки «вусикам» і рифленим підставах .

x
контент