Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Вібратор з насадками

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Вібратори з насадками - це особливий тип вібраторів, що дозволяє об'єднати всі можливі способи отримувати насолоду.

Це свого роду секс-набори для інтимних ігор. Тепер вам не обов'язково вибирати між вагінальним, анальним або кліторальним сексом. Усе. Що вам потрібно, може перебувати в одному наборі. Крім того, такі секс-набори можуть бути розраховані як на жінок, так і на чоловіків. Можна вибрати вібратор з насадками, який підійде саме вам. А можна і не обмежувати себе подібним вибором, а придбати 1 набір, здатний задовольнити вас і вашого партнера. Секс-набори для жінок оснащені вібраторами різної довжини і діаметру, насадками на вібратори для різної стимуляції, віброяйцем, вагінальними кульками і т.д.

Чоловічі набори крім вібратора і насадок на нього можуть мати різні кільця і насадки на член з вібрацією і рельєфом для корекції ерекції. Працюють такі набори найчастіше від батарейок, що робить їх абсолютно транспортабельні і універсальними в застосуванні. Набори не потребують постійної підзарядки.

Секс-набори мають різну комплектацію і кількість насадок. У стандартному невеликому наборі є традиційний вібратор з різними режимами швидкості, кілька насадок на нього для стимуляції різних зон, вагінальні або анальні кульки, іноді віброяйце, кілька ерекційних кілець на член і насадки на член для чоловіків з метою збільшення статевого органу, продовження ерекції і з можливістю додаткової стимуляції партнерки.

Який би набір ви не вибрали, непередавані відчуття вам гарантовані. Одним з найголовніших плюсів вібраторів з насадками, крім безлічі цих же насадок, є можливість використання його в парі. Секс-набори дозволяють експериментувати разом зі своїм партнером приносять гарантоване задоволення обом учасникам статевого акту.

Набори вібраторів не потребують особливого догляду. Досить помити їх з милом після використання і тоді набір прослужить вам дуже довго. Під час сексу рекомендується використовувати спеціальні мастила, що забезпечують краще ковзання.

x
контент