Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Вібратор на соски

Однією з найбільш чуттєвих і, одночасно, найменшою ерогенною зоною є соски. Для їх стимуляції були розроблені спеціальні вібратори на соски. Вібростимулятор для грудей безліч. Частина з них працюють за допомогою спеціальних вібруючих затискачів для сосків, які регулюються пультом управління. Закріпивши затискачі на сосках ви можете відрегулювати силу їх стиснення спеціальними шурупами на затискачах, після цього включити потрібний вам режим вібрації і спостерігати за тим, як ваша дівчина отримує величезний заряд збудження. Така хтива катування не залишить байдужою жодну дівчину.

Розробники виділяють ще один вид вібростімуляція для грудей. Це так звані помпи з вібруючим ефектом. Помпи присмоктуються до грудей і за допомогою спеціальної груші, яка втягує повітря, груди втягується в помпи. За рахунок великого припливу крові до грудей і сосків можна отримати незабутню насолоду, яке підкріплюється вібруючим пристроєм, вбудованим в помпи або йде в комплекті.

Ще одним видом вібраторів для грудей є своєрідні накладки для грудей і сосків з вібрацією і пульсацією. Завдавши на накладки спеціальний гель прикріпіть їх до грудей навколо сосків. Гель забезпечить краще зчеплення накладок з грудьми. Накладки обладнані комп'ютерним функціоналом, завдяки якому забезпечується вібрація і стимуляція сосків. Регулювати вібрацію можна через пульт дистанційного керування або за допомогою невеликого блока між накладками. Цими накладками можна користуватися як самостійно, так і довірити регуляцію вібрації свого сексуального партнера і дозволити йому спостерігати як ви знемагаєте від бажання.

Накладки мають плоский дизайн і практично не помітні під одягом. Таким чином ви можете їх використовувати в будь-якому зручному для вас місці і не боятися, що оточуючі помітять ваш секрет. Хоча це може послужити додатковим стимулятором для вашої уяви.

Який би вібратор для сосків ви не вибрали, він гарантовано принесе вам безліч солодких моментів і найяскравіші оргазми у вашому житті. Дотримуючись правил експлуатації, які вказані в інструкції до вібраторів, ви зможете насолоджуватися ними довгий час.

x
контент