Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Вібратор на палець

Абсолютно незвичайним типом вібраторів стає вібратор на палець. Завдяки своїй спеціальній формі вібратор можна надіти на будь-який палець, відрегулювати його посадку, включити вподобану швидкість і насолоджуватися еротичним масажем за допомогою одного тільки пальця.

Зовнішній вигляд таких вібраторів може нагадувати ковпачок або пластину з кільцем, в яку вставляється палець. Незважаючи на те, що такі вібратори мають досить невеликі розміри, вони оснащені комп'ютерним механізмом, який забезпечує функціонування всієї іграшки. Ви отримуєте чуттєва насолода і розслаблення за допомогою регульованої вібрації або пульсуючих рухів.

На робочій поверхні вібраторів на пальці знаходяться невеликі пухирці, межі або вусики. Це все допомагає досягти ще більш яскравого оргазму і отримати незабутню насолоду.

Водонепроникний корпус дозволяє використовувати іграшку навіть під водою. Тепер ви можете додатково стимулювати різні зони приймаючи пінну ванну або мастурбувати в душі.

Характерною особливістю вібраторів на палець є і те, що вони не призначені виключно на досягнення сексуальної насолоди. Завдяки їх універсальної формі і регульованою вібрації ви можете використовувати вібро-масажер для зняття напруги в м'язах. Тобто маючи під рукою, а точніше на руці, вібро-масажер для пальця ви можете не просто отримати сексуальну розрядку після важкого дня, а й просто розслабитися масажуючи напружені ділянки тіла. Купуючи вібратор на палець, ви отримуєте вібратор 2 в 1: стимулятор для досягнення оргазму і масажер для зняття м'язової напруги.

Як і більшість вібраторів, вібратор на палець не потребує будь-то специфічному догляді. Після експлуатації його необхідно промити бактерицидним милом або спеціальним розчином для секс-інвентарю. Після цього не забудьте іграшку добре витерти або просушити. Дотримуючись такі прості правила експлуатації ви збережете свого маленького помічника в робочому стані досить довго. Він же натомість зможе вам віддячити.

x
контент