Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Вібратор хай-тек

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|

«Хай-Тек» вібратори - це вібратори нового покоління, оснащені комп'ютерним функціоналом. Завдяки комп'ютерному управлінню ви зможете регулювати швидкість і амплітуду руху. Вони не відрізняються реалістичними формами і квітами. Їх головною особливістю постає як раз незвичайний дизайн. Таким вібраторів віддають перевагу любителі нового і незвіданого або молодь, спрагла експериментів.

Найчастіше вібратори «Хай-Тек» спрямовані на досягнення вагінального оргазму. Деякі моделі оснащені водонепроникним корпусом, забезпечуючи тим самим задоволення навіть в умовах підвищеної вологості. За рахунок обертальних і поступальних рухів корпусу вібратора, він оптимальний саме для класичного сексу. Різні швидкості і амплітуда обертань максимально повно стимулюють стінки піхви.

Таким чином, якщо ви ще не отримували оргазм, або хочете зробити його яскравішим, варто звернути увагу на вібратори «Хай-Тек». Вони стануть вашими найкращими помічниками в досягненні незабутніх відчуттів.

Вібратори «Хай-Тек» можуть бути спрямовані одночасно на стимуляцію декількох зон. Найпопулярніша комбінація - це вагінальна стимуляція разом з кліторною. Завдяки такому міксу ви гарантовано досягнете оргазму.

Бажають отримати відчуття трохи гостріше можуть вибрати вібратор відразу потрійної дії. Найчастіше вібратор супроводжується двома невеликими відростками, які одночасно збуджують клітор і анальний отвір. Такі відростки можуть мати на своїх кінцях невеликі вусики або, як їх ще називають, кролячі вушка. Це робить відчуття яскравіше. Основний стовбур вібратора може бути оснащений пухирцями або іншим рельєфом. Такий дизайн робить процес мастурбації максимально комфортним і безпечним.

Крім того, вібратори нового покоління можуть використовуватися під час любовних ігор з вашим партнером. Застосування Хай-Тек вібраторів рекомендується разом зі спеціальними мастилами. Це полегшує ковзання, зменшує тертя і продовжує задоволення, роблячи оргазм яскравим і незабутнім.

x
контент