Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Вібратор для двох

Вібратори для двох - це прекрасна можливість зблизитися з вашим партнером і разом отримувати задоволення від занять сексом. Вібратори для двох це своєрідний прорив в області секс-індустрії. Відтепер можна отримувати задоволення від використання однієї секс-іграшки разом з вашим партнером. Подібні вібратори вставляються в піхву і тримаються там за рахунок своєї форми. Чоловік може отримувати додаткову стимуляцію рельєфними гранями вібратора.

Вібратори для двох оснащені комп'ютерним функціоналом. Це дозволяє регулювати швидкість і амплітуду вібрації всередині піхви, забезпечуючи тим самим задоволення не тільки жінці, але і її партнеру під час поступальних рухів.

Такі вібратори оснащені повністю водонепроникним корпусом. Завдяки такій структурі іграшки ви можете вдаватися до любовних утіх прямо у ванній, душі або басейні, не боячись що ваша іграшка прийде в несправність. За рахунок свого величезного функціоналу вібратор для двох допоможе випробувати вам всі грані доступного оргазму.

Останнім нововведенням в області секс-іграшок для двох став вібратор з можливістю дистанційного керування. Ця новинка дає парам можливість відчувати оргазм навіть на відстані один від одного. Вібратор оснащений спеціальним комп'ютерним пристроєм і працює від власного додатка, яке ви можете встановити в своєму смартфоні.

Попросіть дівчину вставити вібратор собі в піхву і регулюйте її оргазм з екрану свого телефону. Ви можете вибирати швидкості і амплітуду руху зі стандартного списку або ж намалювати власну амплітуду і спостерігати як вібратор доводить до оргазму вашу партнерку. Якщо підключити при цьому скайп-конфернеції, гострі відчуття вам гарантовані. Такий вібратор прекрасно підходить для сімейних пар, які не люблять розлучатися надовго, але навіть на відстані хочуть догоджати один одного.

Для кращого ковзання використовуйте під час сексуальних утіх мастила і лубриканти на водній основі. Це дозволить насолоджуватися улюбленою іграшкою набагато довше звичайного.

x
контент