Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Потрійний вібратор

Для самих сексуально розкутих жінок розробники секс-іграшок винайшли потрійний вібратор. Тепер не потрібно відмовляти собі в задоволенні отримати відразу потрійну дію на все ваше інтимні зони.

Потрійні вібратори розраховані на одночасне задоволення анального отвору, піхви і на стимуляцію клітора. Величезна різноманітність дизайнів і моделей представляє можливість вибирати діаметр, довжину і спосіб дії вашої секс-іграшки.

Такі вібратори можуть бути оснащені одним основним вібратором більшого розміру і двома невеликими. Або, якщо ви давно мріяли про повноцінний секс в подвійному проникненні, ви можете придбати вібратор з двома приблизно однаковими пенісами і невеликим відростком для стимуляції клітора. Основна дія на клітор відбувається за допомогою легких обертальних рухів або пульсації. Головки всіх трьох вібраторів можуть бути обладнані вусиками або невеликими шипами для додаткового задоволення і комп'ютерним механізмом для регулювання швидкості.

Потрійні вібратори можуть бути виконані з абсолютно будь-яких матеріалів. Їх різноманітність варіюється від пластика до еко-шкіри, а іноді і скла. Від цього залежать не тільки відчуття під час сексу, але і якість самої іграшки. Вібратори, оснащені комп'ютерним механізмом, дозволяють вибирати швидкість і інтенсивність обертальних і поступальних рухів всіх трьох вібраторів. Це імітує рухи двох різних членів під час подвійного проникнення і робить процес реалістичніше.

А водонепроникний корпус дозволяє використовувати потрійний вібратор в будь-якому куточку вашого будинку. Відтепер ви можете мастурбувати не виходячи з ванної кімнати.

Важливо пам'ятати, що під час сексуальних утіх з потрійним вібратором необхідно використовувати спеціальні мастила і крему. Це дозволить збільшити інтенсивність рухів і не призведе до хворобливих тертя і травм. Після мастурбації промийте ваш вібро-масажер мильним розчином і просушіть. Ваша іграшка знову готова до використання. При правильній експлуатації вібратор подарує вам багато годин задоволення.

x
контент