Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Комп'ютерний вібратор

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|

Вібратори нового покоління найчастіше оснащені спеціальними комп'ютерними механізмом. Подібний пристрій забезпечує сам процес вібрації, яка може здійснюватися за допомогою кругових, поступальних або пульсуючих рухів.

Відмінною рисою всіх комп'ютерних вібраторів є можливість регулювання темпу і сили рухів. У різних моделях комп'ютерних вібраторів допускається різна кількість швидкостей. Всі вони забезпечують максимально комфортну мастурбацію і гарантую досягнення оргазму. Вам залишається вибрати тільки швидкість, з якою ви хочете його досягти.

Такі вібратори часто оснащені водонепроникним корпусом і спеціальним механізмом. Це дає можливість займатися любовними втіхами з партнером або мастурбувати самостійно не виходячи з душу або ніжачись в теплій пінній ванні. Розробники потурбувалися, щоб ваша іграшка прослужила вам максимально довго і без будь-яких нарікань. І найголовніше, щоб вона принесла вам незабутні емоції і відчуття.

Комп'ютерні вібратори практично не мають обмежень ні за кольором, ні за формою, ні за дизайном. Для бажаючих отримувати задоволення з реалістичними моделями, розроблені спеціальні вібратори з кібер-шкіри або ніжного силікону. Такі моделі виконані з урахуванням всіх анатомічних особливостей натуральних чоловічих пенісів. Вони мають головку, максимально точно передають венозний рельєф на стовбурі вібратора, деякі особливо реалістичні моделі мають мошонку і рослинність.

Комп'ютерні вібратори можуть бути спрямовані як на стимуляцію однієї зони, так і на всі три. Для тих, хто віддає перевагу класичному вагінальний секс, можна використовувати вібратори спрямовані тільки на цю зону. Для отримання набагато більш потужного оргазму існують моделі з додатковою стимуляцією клітора. А любителі подвійного проникнення завжди можуть звернути свою увагу на моделі з двома вібраторами.

Крім стандартної вібруючою функції такі вібратори можуть бути оснащені додатковим рельєфом, вусиками, пухирцями і т.д. Такі вібратори не потребують особливого догляду. Важливо після застосування промити їх з мильним розчином і просушити.

x
контент