Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Двосторонній вібратор

Розмова вібратор - це прорив в секс розвагах. Він має відразу два робочих кінця, забезпечуючи тим самим задоволення обом партнерок. Це незамінний аксесуар для лесбійських пар. Крім того, вібратором для двох можна імітувати подвійне проникнення в анал і вагіну. Через свого гнучкого стану вібратор для двох легко можна зігнути не пошкодивши при цьому саму іграшку.

Також вібратор з двома робочими кінцями знадобиться парам, які хочуть поекспериментувати з анальним сексом. Вібратори для двох виконані з міцного, але еластичного матеріалу. Для більшої правдоподібності вібратори виконують з еко-шкіри.

Характерною особливістю таких вібраторів є їх великий розмір. Всі вібратори досить довгі для того, щоб задовольнити відразу двох партнерів. Вони можуть бути цілком реалістичними і імітувати поверхню справжнього чоловічого члена. А можуть мати просто довгасту форму без яскраво-виражених елементів. У будь-якому випадку, який би вібратор ви не вибрали, він принесе вам задоволення.

Двосторонні вібратори можуть бути оснащені комп'ютерними технологіями, яка дозволяє перемикати швидкості, і регулювати інтенсивність вібрацій. Регулятор може знаходиться як на самому вібраторі, тобто між двома робочими стовбурами, так і на окремому пульті управління. Швидкість руху ви можете виставити перед сексом або регулювати її в процесі статевого акту.

Водонепроникна поверхня двосторонніх вібраторів дозволяє використовувати їх в різних умовах, у тому числі у ванній або душі. Таким чином у вашому будинку більше не залишиться заборонених куточків.

Для тривалої експлуатації і кращої якості сексу, виробники рекомендують використовувати лубриканти і мастила на водній основі. Гелеві мастила можуть руйнувати структуру вібро-масажера. Вібратори з двома робочими поверхнями не потребують спеціального догляду. Просто не забувайте після сексу мити їх з милом добре просушувати. При правильній експлуатації і відході секс-іграшки прослужать вам довгий час і принесуть багато задоволення.

x
контент