Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори: Великі вібратори

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >
  • >|

Великі вібратори розраховані на тих, для кого розмір має значення. Коли не зовсім влаштовують стандартні розміри членів, або вам просто захотілося чогось особливо великого, на допомогу приходять великі вібратори. Так само як і класичні вібратори, великі розрізняються між собою за формою, кольором, матеріалом, способом задоволення, і, звичайно ж, розмірами.

Великі вібратори виготовляються з висококласної гуми, пластмаси, іноді скла, силікону або дуже реалістичною кібер-шкіри. Останні за своїми тактильним відчуттям схожі на справжній чоловічий пеніс. Завдяки різним розмірам такі вібратори задовольняють специфічні бажання. Поверхня великого вібратора може бути додатково покрита вусиками, пухирцями і т.д. У реалістичних вібраторів може бути імітація вен, мошонки, а іноді і лобкових волосся. Залежно від своїх бажань можна вибрати будь-які кольори, довжину і діаметр статевого члена, а також варіюється розмір головки. До того ж іноді можна вибрати обрізаний або необрізаний пеніс.

Великі вібратори можуть бути абсолютно будь-якого кольору. Від вашого улюбленого зеленого, до будь-якого відтінку шкіри. Наприклад, якщо ви давно мріяли випробувати оргазм з темношкірим чоловіком, але такого поруч не виявлялося, в асортименті є великі вібратори всіх відтінків коричневого: від карамельного до гіркого шоколаду.

Ще одна специфічна особливість великих вібраторів полягає в тому, що на їх підставі можуть бути присоски. Завдяки цьому вам не доведеться тримати в руках досить важкий через своїх розмірів агрегат. Ви з легкістю можете прикріпити його до будь-якій зручній для вас поверхні і насолоджуватися непередаваними відчуттями. Великі вібратори також можуть бути оснащені системою додаткової стимуляції клітора і пультом управління. Це допоможе регулювати інтенсивність обертання або вібрації не відволікаючись від процесу мастурбації.

Користуючись великим вібратором рекомендується використовувати спеціальні мастила для поліпшення ковзання. Це убезпечить вас від пошкоджень і продовжить задоволення.

x
контент