Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібромасажери

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • >
 • >|

Винахід вібромассажера відноситься до XIX сторіччя. Тоді цей масивний прилад, мало що нагадує сучасні компактні моделі використовувався жінками для лікування психічних розладів.

Однак, сфера застосування приладу поступово розширювалася, його стали використовувати для масажу всього тіла. У наш час вібро масажер перебрався на полиці секс шопів і використовується для того, щоб збагачувати сексуальне життя і отримувати різноманітні тілесні задоволення.

Характеристики приладів

Вібромасажери існують найрізноманітніші. Це стосується розміру, форми, колірної гами, матеріалу, набору функцій, джерела живлення та ін. Сучасні якісні моделі виготовляються, головним чином, з силікону. Цей матеріал ідеально підходить для приладів даної спрямованості. Силікон - м'який і ніжний на дотик, але, в той же час, пружний і еластичний. Матеріал нетоксичний і не викликає будь-яких алергічних реакцій; легко миється і очищається підручними засобами.

Якісні моделі мають доступним інтерфейсом, великим набором режимів і швидкостей. Тут можна поекспериментувати і налаштувати прилад відповідно до ваших персональних смаків та уподобань. Швидкості і режими можна чергувати, поєднувати, змінювати ступінь інтенсивності впливу.

Сфера застосування

Використовувати вібромасажер можуть дівчата і жінки, які відчувають систематичний або епізодичний недолік в інтимній близькості. За допомогою приладу можна проводити стимуляцію різних чутливих ділянок тіла, в залежності від індивідуальних потреб.

Ще один варіант - це застосування масажера як іграшки під час сексуальних ігор для привнесення в процес нових емоцій і сильних вражень. Варіанти застосування масажера можуть обмежуватися лише вашою фантазією. Вібромасажер можна купити Київ і вся Україна в нашому он-лайн магазині, в якому представлений широкий асортимент популярних моделей цих приладів, а також, ще маса цікавих товарів "для дорослих" різних категорій.

Як вибрати вібромасажер?

Каталог магазину з докладним описам виробів, сферою їх застосування, характеристиками і цінами представлений на нашому сайті. У секс шопі можна придбати вподобані вам вібромасажер досить недорого. Якщо ви - досвідчений клієнт і маєте уявлення про стимуляторах, підпишіться на розсилку про новинки та ви знайдете останні винаходи чуттєвої галузі і зможете вибрати професійні дорогі масажери з різними наборами функцій. Якщо ви вибираєте масажер вібратор в якості подарунка своїй подрузі або половинці, не слід економити, адже цей прилад покликаний піднести жінку на вершину блаженства, подарувати їй приємні миті чуттєвих насолод і радості.

Купити вібромассажери в нашому магазині можна легко і просто. На сайті вказані всі способи замовлення, оплати та доставки товарів до адресата. Додавши товар в "кошик" і перейшовши до оформлення, ви зможете дізнатися остаточну вартість покупки з урахуванням доставки.

x
контент