Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратор на палець

Як приємно часом принести задоволення собі коханій або дозволити зробити це своєму партнеру. А адже кліторальний оргазм також важливий для жінки. Для того щоб досягти «бажаного результату» створено безліч пристроїв і одне з них - вібратор на палець. Це дуже зручне і невелике пристосування, яке одягається на вказівний або середній пальці. За допомогою нього можна стимулювати не тільки клітор, а й інші ерогенні зони. При такій стимуляції оргазм може бути більш яскравий і тривалий. Не варто лякатися маленьких розмірів стимуляторів. Вони оснащені потужним вібромеханізмом, а для зручності в деяких моделях передбачено кілька швидкісних режимів і пульт управління.

Насадки на палець бувають різних варіацій: з рифленою поверхнею і виступами для кращого масажного ефекту; з додатковими відростками для стимуляції точки G і анального масажу; з оригінальною формою, гладкою поверхнею і різними способами кріплення на палець для більшої зручності.

При виготовленні використовуються найрізноманітніші матеріали. При виборі потрібно спиратися тільки на свої відчуття. Такі матеріали як гель, силікон і латекс відносяться до розряду м'яких. Вони використовуються для ніжної стимуляції. Для більшої реалістичності використовуються футуротік або кіберскін. Вони оксамитові і приємні на дотик. Також у виготовленні використовується звичайний пластик. Це твердий матеріал, який найкраще передає вібростимуляцію, а значить відчуття будуть набагато яскравіші. Залишається тільки визначитися з бажаннями і зробити вибір.

x
контент