Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Подвійний вібратор

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • >
  • >|

Популярним різновидом анальних вібраторів, є така секс іграшка, як подвійний вібратор. Його особливість полягає в тому, що цей вид вібратора призначений одночасно для анальної і вагінальної стимуляції ерогенних зон. Відповідно, вагінально-анальний вібратор розрахований для використання виключно жінками.

Ви можете купити такий секс гаджет для своєї половинки, і піднести їй його в якості подарунка інтимного характеру для того, щоб він міг замінити вас на час вашої відсутності. Або дозвольте за допомогою цього аксесуара урізноманітнити своє нудне інтимне життя, наповнивши її яскравими і незабутніми відчуттями.

Чим хороші подвійні вагінальні вібратори

Коли ви вирішите купити анально-вагінальний вібратор в нашому секс-шопі, вам корисно буде дізнатися, про всі переваги цього вібратора. Раніше для стимуляції ерогенних зон жінками використовувалися тільки вагінальні вібратори, але після того, як анальний секс став поширеним явищем і перестав входити в категорію секс-табу, прекрасна половина людства, стала значно активніше купувати і використовувати вібратори для анальної стимуляції.

Але, куди зручніше з практичної точки зору замовити одну іграшку, ніж гортати каталог інтимних товарів і вибирати кілька. Вартість подвійного вібратора - дешевше, ніж якби ви купували дві секс іграшки окремо. Вібратори подвійні приносять подвійну порцію задоволення.

Де можна купити подвійний анальний вібратор

Завдяки роботі віртуального секс-шопа banana.ua, який пропонує товари і секс іграшки за доступною ціною. Незалежно від того, Київ місце вашого проживання, або ви живете в невеликому районному центрі - ваша посилка буде доставлена вам в строк. При цьому, ніхто зі сторонніх не дізнається про те, що ви купили і для чого ви збираєтеся використовувати свою нову секс іграшку. Вся продукція доступна до покупки абсолютно у всіх областях України.

Переваги покупки на banana.ua

Окрім дотримання конфіденційності та зручності придбання аксесуарів інтимного характеру в секс-шопі banana.ua, ви будете приємно здивовані оперативністю доставки вашого замовлення. Уже в найближчому майбутньому ви зможете спробувати, як працює подвійний вібратор.

Не відмовляйте собі в задоволенні поповнити свій арсенал секс гаджетів універсальним аксесуаром, який доставить вам масу приємних відчуттів і відкриє перед вами одночасну стимуляцію ерогенних зон в двох областях.

x
контент