Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Анальний вібратор

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • >
  • >|

Анальний вібратор - актуальні і затребувані секс іграшки для точкового впливу на ерогенні зони, за допомогою створення вібрацій, які відтворює вібромотор встановлений в пристрої. На відміну від вагінального, анальний вібратор часто значно меншого розміру, і за своєю формою в більшості випадків нагадують циліндр, звужений до вершини.

Пристрої з однаковим успіхом можуть використовуватися як жінками старшого віку, так і дівчатами в пошуках кардинально нових сексуальних відчуттів, які їм може подарувати вібратор для ануса. Зовнішній вигляд вібратора і його розмір, мабуть єдиний істотний критерій у виборі - він може бути більш класичним або гламурним. Але це більше залежить від особистих переваг власника вібратора і ніяк не впливає на особливості роботи пристрою.

Вібратори для анального сексу, можуть використовуватися не тільки тими, хто вже відкрив для себе всю красу подібних чуттєвих утіх, але і тими, хто тільки відкриває для себе весь спектр нових відчуттів. Використовуючи анальний вібратор ви можете позбутися від комплексів і страху перед тим, що відчуття від проникнення будуть неприємними і доставлять вам дискомфорт. До того ж, такий вібратор анальний зможе урізноманітнити інтимне життя пари, якій здається, що секс не приносить їм більше задоволення. Різноманітність найважливіший фактор для підтримки пристрасті у стосунках, не забувайте про це!

Види і параметри

Секс шоп інтимних товарів banana.ua пропонує вам на вибір кілька видів секс іграшок, які відрізняються не тільки своєю формою, розміром, але і робочими параметрами а також тим спектром задоволень, які ви можете отримати з їх допомогою.

1. Вібровтулки і вібропробки - мають більш компактні розміри, ніж звичайні вібратори, підходять для новачків і тих, кого лякають розміри великих вібраторів. 2. Вібратор для ануса класичний - стандартна іграшка, а також невеликих розмірів. Може використовуватися як вагінальний вібратор. 3. Вібратор анальний надувний - надувна секс іграшка, розміри, ступінь твердості якої ви можете змінювати за допомогою додавання надувній іграшці різних розмірів. 4. Нестандартні анальні вібратори - секс іграшки оригінальної форми і стандартного призначення для анального сексу.

Де можна купити анальний вібратор

Ви можете придбати вібратори для анального сексу в магазині banana.ua інтимних товарів і замовити в Києві та Україні з адресною доставкою. При цьому, для того щоб купити таку секс-іграшку - вам не потрібно навіть виходити з дому. Ви можете оформити замовлення в режимі онлайн, прямо на сайті магазина інтим товарів. Це дозволить зберегти конфіденційність і тримати ваше замовлення в таємниці від ваших близьких. Ви можете не переживати, що про ваші сексуальні переваги і пріоритети дізнається хтось із сторонніх.

Анальні вібратори. Ціни

Що ж стосується такого питання, як вартість виробу, то все залежить від моделі вібратора, габаритів, фірми та країни виробника. Чим примітивніше його форма і чим менш різноманітна функціональна складова, яку він може виконувати - тим доступніша на нього ціна.

Ексклюзивні і супер сучасні варіанти вібраторів з пультом управління коштуватимуть дорожче - у них більш складна конструкція і вони більш професійні в області доставлення приємних відчуттів. Ступінь ваших чуттєвих задоволень від їх використання, теж буде вище, і ви отримаєте більше насолоди. Відкрийте для себе новий світ відчуттів з анальними вібраторами.

x
контент