Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вібратори

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • >
 • >|

Дуже важливо не забувати про те, що секс є задоволенням не тільки для чоловіка, але і для жінки. Є дурні домисли про те, що купити і замовити вібратор може лише самотня негарна дама. Насправді це всього лише черговий стереотип, який абсолютно ніяк не підтверджений. За статистикою вібратори купують швидше пари, щоб урізноманітнити і поліпшити свій секс, а також дівчата, жінки абсолютно різного віку і різного матеріального становища. Пам'ятайте, що немає нічого ганебного в тому, щоб відкрити свою сексуальність.

Що з себе являє пристрій?

Вібратор - вібруючий електричний прилад, призначений для сексуальних ігор, отримання яскравого оргазму і вивчення жіночої сексуальності. Формою більшість вібраторів дублюють статевий орган.

Працює або від мережі, або від батарейок. Можливе використання в вимкненому стані, але це вже буде скоріше фалоімітатор. Вібратори для жінок і дівчат є відмінними друзями, яких не варто соромитися. За допомогою них ви зможете дозволити собі вивчити своє тіло і отримати безліч задоволення.

Види вібраторів

Типів і видів вібруючих пристроїв дуже багато, також є водонепроникні , які дозволяють урізноманітнити інтимне життя навіть в басейні, ванній або джакузі. Рекомендується брати секс вібратори на батарейках, так як це значно збільшує мобільність пристрою і позбавляє від необхідності пошуку розетки. Практично кожна сучасна дівчина, в більшості випадків купить вібратор з пультом, замість стандартного. Так набагато зручніше регулювати швидкість, а якщо віддати пульт в руки коханої людини, ви додасте трохи гри і інтриги в сексуальне життя.

З чого роблять вібратори

Матеріалів сила-силенна, тому варто уважно поставитися до покупки, для початку вивчивши всі плюси і мінуси тієї чи іншої іграшки. Можна виділити кілька основних матеріалів, з яких зазвичай виготовляють секс-іграшки 21го століття.

1. Пластик або метал. За такими іграшками легко доглядати, а головним плюсом є повна відсутність алергенів. Якщо вібратори купити з такого матеріалу, то краще за все їх використовувати для зовнішньої стимуляції клітора. Однак такі іграшки перед початком слід трохи прогріти в руках, інакше відчуття можуть бути дуже неприємні. 2. термопластичної гуми. Саме гумові вібратори купують найчастіше, тому що матеріал більш пластичний і гнучкий ніж пластмасові вироби. На дотик може нагадувати шкіру. Серед таких вібраторів можна знайти більш реалістичні по відчуттях екземпляри. 3. кібершкіра. Матеріал відмінно підійде для любителів всього натурального. Саме вібратори, виготовлені з кібершкіри, найбільше за фактурою і матеріалу будуть нагадувати реалістичний пеніс.

Як доглядати за вібратором

Це товар інтимної гігієни, який вимагає педантичного і дбайливого догляду. Рекомендується тримати в коробочці, для уникнення впливу факторів зовнішнього середовища і щоб на ньому не осідала пилюка. Перед і після застосування обов'язково слід помити вібратором теплою водою з невеликою кількістю мила. І не варто обробляти спиртом або духами - це погана ідея. Дезінфекція подібним способом порушує фактуру і матеріал пристрою.

Варто пам'ятати, що вібратори, ціна на які дуже відрізняється, краще брати з якісних матеріалів, щоб використання їх було безпечно і комфортно. В асортименті нашого магазину представлені виключно високоякісні вироби.

Відвідайте наш секс шоп, вібратори тут є одним з найпопулярніших товарів. Наш інтернет магазин створений для того що б здійснювати покупки без зайвого сорому. Кожна жінка знайде собі товар для задоволення, який допоможе втілити її мрії в реальність, а також розкриє приховану внутрішню сексуальність.

x
контент