Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вакуумні помпи: Помпи для сосків

Соски - одна з ерогенних зон в нашому тілі. Для їх стимуляції створено ряд пристосувань, серед яких особливе місце займають вакуумні помпи для сосків. Вони можуть бути універсальні і використовуватися як чоловіками, так і жінками на будь-якій ділянці тіла. Через своєї популярності помпи вакуумні помпи сьогодні займають особливі позиції серед товарів для сексуальної стимуляції.

Робота помп для сосків полягає в наступному: невеликі колби щільно прилягають до ділянки тіла, за допомогою спеціальної груші з цієї ділянки відкачується повітря. Завдяки цьому соски як-би всмоктуються всередину колби. Такі дії є абсолютно безпечними і, якщо дотримуватися всіх необхідних правил, не завдадуть вашому здоров'ю ніякої шкоди. Завдяки тому, що кров активно приливає до сосок, підвищується їх чутливість і збільшуються шанси на досягнення оргазму. Це може стати яскравою прелюдією перед сексом і дозволить урізноманітнити ваші стосунки. Крім того, використання різних сексуальних іграшок підвищує рівень довіри партнерів.

Рекомендації по використанню вакуумних помп для сосків

Перед кожним застосуванням краю помпи необхідно змастити лубрикантом на водній основі. Це дозволить колбі щільно прилягати до ділянки тіла. Змастити можна також і саму ерогенну зону. Перевірте чи закритий клапан, впускає повітря. Щільно притисніть помпу до необхідної ділянки, і притримуючи її рукою починайте повільно відкачувати повітря за допомогою груші. Відкачувати рекомендується поступово, регулюючи інтенсивність відкачування вже в процесі. Деякі помпи мають вбудований вібруючий механізм. Його варто включати як раз на цьому етапі, коли кров почала доливати до сосок. Помпи не рекомендують використовувати більше 20 хвилин. Через те, що судини знаходяться в сильному вакуумі, вони можуть полопатися. В такому випадку утворюються синці.

Також рекомендується припинити використання помпи в разі виникнення хворобливих відчуттів. Процес впускання повітря також принесе приємні відчуття. За рахунок коливання тиску в помпі така стимуляція стає ще більш запам'ятовується. Найкраще здійснювати всі перераховані маніпуляції в кілька підходів з невеликою перервою між ними.

x
контент