Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вакуумні помпи: Помпа для клітора

Раніше вважалося, що вакуумні насадки - це пристосування виключно для чоловіків. Сьогодні ж цей міф повністю розвіяно. Вакуумні помпи активно застосовуються і жінками. При цьому вони можуть бути досить універсальні. Наприклад помпи для клітора вільно можна використовувати для статевих губ або сосків.

Вакуумна кліторальна помпа представлена спеціальної колбою-присоскою і грушею. Принцип дії помпи полягає в відкачуванні повітря за допомогою груші від необхідних ділянок тіла. Ті ділянки, які знаходяться в колбі, знаходять підвищену чутливість завдяки активному припливу крові. Такий механізм роботи абсолютно безпечний і дозволяє регулювати швидкість відкачування повітря і контролювати весь процес. Власне, саме це дія схожа на заняття кунілінгуса і, відповідно, може бути прекрасною прелюдією перед сексом. Такі іграшки отримали сьогодні особливий попит. Це дозволило розробникам розвинути особливості кліторальних помпи створити оргомное серію з їх різновидів.

Переваги кліторальних помп

Одним з найголовніших аргументів є можливість отримання обопільного задоволення. Для чоловіка особливе значення може мати вигляд набряклих статевих губ, завдяки чому вони приємно охоплюють стовбур члена. Жінка отримає незабутній оргазм завдяки підвищеній чутливості цих частин тіла. Використовуючи помпу регулярно ви дозволите клітора зберегти високу чутливість. Крім того, такий процес покращує кровообіг.

Вакуумна помпа універсальна. Вона може використовуватися як чоловіками, так і жінками. Вакуумні помпи для кліторів можуть стати прекрасною альтернативою орального сексу. Перед кожним застосуванням помп рекомендується використовувати лубрикант на водній основі. Їм необхідно змастити чутливу зону біля клітора, ерогенну зону і краю колби. Не рекомендується використовувати помпу більше 20 хвилин. Це може привести до синців. В процесі не повинно виникати больових відчуттів. Якщо біль все ж з'явилася, варто почати впускати повітря в помпу.

<

x
контент