Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вакуумна помпа для жінок

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|

Ще один цікавий спосіб для стимуляції жіночих статевих органів і ерогенних зон - вакуумна помпа для жінок. Це пристрій поки не всім відомо, але стає все більш популярним. Його використання сприяє поліпшенню кровообігу в статевих органах, що відбивається на чутливості. Відповідно підвищується збудливість.

Якими бувають вакуумні помпи для жінок?

Класичний варіант вакуумної помпи для жінок - силіконовий або гумовий ущільнювач, який забезпечений грушею для відкачування повітря. Вагінальна помпа для жінок. При впливі на статеві губи збільшується кровообіг, що призводить до їх набухання. Це дуже привабливо в естетичному плані. Помпа схожа на чашу і забезпечена клапаном, який регулює тиск. До частіше приєднана трубка, яка веде до насоса у вигляді груші. Деякі моделі помп оснащені вібрацією для збільшення задоволення. А поверхня помпи всередині її може бути рельєфною. Після використання такої помпи багаторазово збільшується задоволення, яке отримує під час сексу.

кліторальна помпа для жінок. Вона схожа на вагінальну, але в порівнянні з нею вона набагато менше. При впливі помпи на клітор він стає чутливим. Особливо це підходить для оральних ласк.

Помпа для сосків. При впливі помпи на соски підвищується збудливий ефект.

Жіноча помпа для грудей підвищує її пружність і на деякий час збільшує розмір. При постійному використанні можна зробити груди більш пружною і надати їй деяку пишність. При годуванні новонародженої дитини груди можуть втратити свою форму і привабливість. У цій ситуації помпа для грудей дуже корисний пристрій. Використання вакуумної помпи ніяк не шкодить жінкам, якщо дотримуватися всіх умов експлуатації. А також приносить масу задоволення і підвищує чутливість. Дуже важливо! Якщо у вас виникають больові відчуття при використанні вакуумної помпи або дискомфорт, необхідно припинити використання. При будь-яких пошкодженнях в зоні, де планується використовувати помпу, потрібно дочекатися повного загоєння шкіри. І тільки після цього застосовувати на цьому місці помпу.

x
контент