Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вагінальні кульки: Скляні

Кульки сьогодні стають не тільки сексуальної забавою, але і дозволяють натренувати м'язи піхви. Це забезпечує їх молодість і здоров'я протягом багатьох років.

Різноманітність матеріалів, з яких виготовляються вагінальні кульки заслуговує на особливу увагу. Нам вже давно стали звичними іграшки з латексу, еко-шкіри, силікону і т.д. Але одним з найоригінальніших матеріалів є скло. З нього сьогодні роблять фалоімітатори, страпони і, звичайно ж, вагінальні кульки.

Скляні вагінальні кульки рекомендується застосовувати після невеликого тренування. Вони трохи важче класичних кульок, за рахунок цього ними можна закріплювати результати тренування. Важливо, що таке тренування приносить не тільки користь для жінки, але і задоволення для її партнера. Жінка може стискати член статевими губами і збільшувати щільність проникнення. Таке не може не сподобається чоловікові. Відчуття від вузького піхви роблять оргазм яскравіше, при цьому жінка може регулювати швидкість його досягнення.

Особливості використання скляних куль

Будь-які вагінальні кульки, і скляні нема винятком, перед введенням всередину піхви потрібно рясно мазати лубрікантом або спеціальним мастилом. Змащувати рекомендується і піхву. Через те, що скляні кульки трохи важчий за вагою, їх потрібно вводити лежачи на спину і широко розставивши ноги. Ця поза вважається універсальною, але якщо вам в ній некомфортно, можете зайняти будь-яку іншу Головне, щоб ви відчували зручність. Після того, як кульки введені всередину, спробуйте утримати їх в собі якийсь час стоячи. Якщо у вас виходить це робити протягом 10 хвилин, можете отримати кульки і замінити їх на іграшки меншого розміру, але трохи важче. Можна використовувати скляні кульки з великою кількістю куль.

Після цього спробуйте утримувати кульки всередині піхви під час руху. Для початку можна ходити тільки по одній кімнаті, пізніше охопити вже всю квартиру. Згодом ви зможете займатися домашніми справами і тренувати м'язи піхви одночасно. Повірте, в майбутньому це принесе свої плоди і вам, і вашому партнерові. Піклуватися про своє здоров'я потрібно змолоду.

x
контент