Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вагінальні кульки: Зміщеним центром

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|

Жіноче здоров'я одна з головних тем в сучасній гінекології і не тільки. Про нього важливо дбати так само, як ми дбаємо про стан шкіри або красу нігтів. Розробники сексуальних іграшок приділяють особливу увагу не тільки задоволенню жінок в сексуальному плані, але намагаються винайти інструменти для поліпшення жіночого здоров'я. Таким інструментом заслужено є вагінальні кульки. Регулярне використання вагінальних кульок тренує м'язи піхви, дозволяючи їм зберегти свою молодість набагато довше.

Сексологи також говорять, що під час використання кульок жінка отримує особливий масаж, який неможливо зробити ніяким іншим способом. Завдяки цьому йде підвищений приплив крові до внутрішніх органів і зменшується ризик інфекційних і запальних захворювань.

Для новачків оптимальним видом кульок є вагінальні кульки зі зміщеним центром ваги. Це дозволить почувати кулька всередині себе і контролювати час його перебування там.

Як вибрати вагінальні кульки

Якщо ви ніколи раніше не використовували такі іграшки і знаєте, що ваші м'язи ослаблені, рекомендується вибирати кульки зі зміщеним центром ваги досить великих розмірів. Іноді можна вибрати кульку з шорсткою поверхнею. Це не дозволить кульці випасти з піхви і ви зможете контролювати процес самостійно. Вагінальні кульки можуть виконуватися з різних матеріалів: від скла до еко-шкіри. Вони можуть бути роздільними або з'єднуватися шнуром. Їх вибір залежить від ваших можливостей і переваг.

Особливим видом вагінальних кульок зі зміщеним центром ваги є кульки з вібро-ефектом. Він може досягати за рахунок дрібних магнітних кульок всередині великої кулі або активуватися за допомогою спеціального пульта. Вібрація сприяє додаткової стимуляції і покращує кровообіг. Який би вид кульок ви не вибрали важливо пам'ятати, що використовувати їх потрібно тільки зі спеціальними мастилами. А після застосування не забудьте промити іграшки з милом або бактерицидну розчином.

x
контент