Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вагінальні кульки: З пультом

До питання про тренування жіночих м'язів піхви варто підійти дуже відповідально. Від цього залежить і результат, і процес. Перш за все ознайомтеся з інструкцією по використанню вагінальних кульок. Серед жінок дуже популярні кульки зі скла, пластику, латексу, силікону і т.д. Багато хто віддає перевагу кульки з додатковим рельєфним покриттям. Це збільшує якість стимуляції піхви.

Все кульки можуть бути роздільними або з'єднуватися між собою шнуром. При цьому кількість кульок теж різноманітною. Воно може варіюватися від 1 до 5 штук. Особливим видом вагінальних кульок є кульки з пультом. Він може бути дистанційним або проводовим. Пульт забезпечує вібрацію кульок всередині піхви. Найчастіше він має кілька швидкостей, які можна регулювати прямо в процесі. Вібрація не тільки сприяє якісному масажу піхви, але і покращує кровопостачання і запобігає розвитку запальних процесів. При наявності алергії або якихось захворювань кульки потрібно використовувати тільки за рекомендацією лікаря.

Особливості використання вібро-кульок

Перш ніж приступити до використання вагінальних кульок, ретельно змастіть їх лубрікантом. Те ж саме потрібно зробити з піхвою і статевими губами. Спробуйте зайняти зручне положення на ліжку або кріслі. Для це потрібно лягти на спину, розсунути ноги і ввести в себе вагінальні кульки. Петлю, яка зазвичай є на всіх примірниках, залиште зовні. Це допоможе вам витягти кульки по закінченню.

Після того, як кульки були вставлені спробуйте встати і постарайтеся утримати їх усередині себе. Коли у вас почне вийдуть, включайте вібрацію. Це трохи ускладнить вам задачу, але доставить непередаване задоволення.

Навчившись утримувати в собі вібруючі кульки можете починати ходити по квартирі разом з ними. Спочатку це буде складно, але з часом ви натренуєте м'язи і зможете утримувати кульки тривалий час. Для закріплення результату потрібно змінити кульки на іграшки меншого розміру, але важче за вагою. Повірте, таке заняття не тільки зміцнить ваші м'язи, але і принесе вам нові емоції. До того ж, це може стати прелюдією до сексу.

x
контент