Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Віброяйця

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Віброяйце - маленька і компактна іграшка, за допомогою якої можна досягти вершини блаженства. За допомогою віброяйця можна стимулювати практичні будь-які ерогенні зони. Ця маленька і ефективна іграшка отримала свою назву завдяки незвичайній формі, що нагадує невеликий яйце. У порівнянні з іншими іграшками віброяйце досить компактне і відрізняється більшою вібраційної силою. А завдяки своїм розмірам, це відмінний варіант для подорожей. Воно не займе багато місця в багажі і може стати в нагоді в незалежності від того буде воно використовуватися в гордій самоті або для попередніх ласк двох закоханих голубків. Віброяйце використовуються як для вагінальної, так і для кліторальний стимуляції. Також можна їх використовувати для поверхневої стимуляції ерогенних зон. А для любителів анальних ласк і подвійного проникнення - один з кращих варіантів, завдяки компактності цієї цікавої іграшки для сексу.

Як вибирати віброяйце?

Найпопулярніша форма віброяйце - маленький овальний пристрій (форма яйця). Крім класичної форми цього маленького і компактного вібратора, є і моделі іншої форми і з різними насадками. Але головним для них залишається компактність.

Матеріали використовуються різні, від силікону до пластика. Кожен матеріал, який використовується для виготовлення, додає кожному віброяйце свій властивості. Для більш ніжних дотиків варто використовувати матеріали мягкіші. А для кращого відчуття вібростимуляції краще використовувати більш тверді матеріали. Також віброяйце відрізняються за способом управління. Пристрій з пультом управління на дроті може використовуватися при будь-якому вигляді стимуляції. При введенні в піхву або при анальному проникненні провід дуже зручний - можна спокійно регулювати глибину занурення і не виникне проблем з вилученням іграшки. А якщо розглядати віброяйце з вбудованим пультом управління, то краще використовувати його зовні. Кнопочки знаходяться на самому пристрої і при введенні буде неможливо регулювати швидкісні режими під час процесу.

x
контент