Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Страпони: Пояс для страпона

Страпон являє собою спеціальну насадку у вигляді фалоімітатора трусики-кріплення для неї. Якщо з насадками все ясно, то трусики - це не зовсім звичайний аксесуар для сексуальних утіх. Насадок може бути величезна кількість, вони виконуються з різних матеріалів, різного розміру і форми і з урахуванням самих незвичайних побажань. Єдине, що їх об'єднує, це як раз трусики-кріплення. Саме від них залежить якість вашого сексу і його тривалість. Вибираючи якісні кріплення ви забезпечуєте надійну фіксацію всіх насадок і їх безперебійну роботу.

Сучасний ринок товарів для сексуальних утіх дозволяє підібрати не тільки якісний аксесуар, але вибрати потрібний вам дизайн. Кріплення з шкіряних ременів додадуть вам зухвалий вигляд, завдяки чому ви опинитеся домінуючою стороною. Деякі трусики імітують мереживні вставки і напівпрозорий матеріал. Це зробить ваш секс ще більш ніжним і чуттєвим. У будь-якому випадку, який би дизайн ви не вибрали, пояс буде виконувати всі покладені на нього функції.

Способи кріплення і догляд за поясами

Спосіб кріплення на поясі для страпона грає важливу роль. Саме від нього залежить надійність фіксації насадок. Один з дуже популярних способів носить назву «Харнес». Його особливість в тому, що насадка кріпиться на спеціальний штик на поясі. Такий варіант дозволяє експериментувати з типами насадок. Не менш популярним є спосіб кріплення «О-ринг». Насадки в цьому варіанті кріпляться в спеціальний отвір в трусиках. Цей отвір забезпечено силіконовим кільцем, що забезпечує щільну фіксацію. Використовуючи пояс для страпона з таким кріпленням ви можете застосовувати абсолютно будь-які фалоімітатори і вібратори, які мають широку основу або присоски.

Після застосування пояс для страпона і все насадки необхідно обробити дезінфікуючим засобом або промити бактерицидним милом. Не рекомендується зберігати під прямими сонячними променями та поблизу обігрівальних приладів. При належному догляді пояс прослужить вам досить довго і буде забезпечувати надійну фіксацію всіх використовуваних насадок.

x
контент