Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Страпони: Насадки для страпона

Страпон - це, свого роду, фалоімітатор, який складається зі спеціальної насадки і трусиків-кріплення. Насадка ця максимально нагадує статевий член за своєю формою. Вона може бути виконана з силікону, будь-якого міцного матеріалу і т.д. Особливу популярність мають насадки з еко-шкіри. Вони дуже ніжні і, найчастіше, такі страпони виконані максимально реалістично. Вони повторюють не тільки довгасту форму, а й основні зовнішні особливості: наявність головки, вигин і венозний рельєф.

Завдяки різним способам кріплення можна використовувати іграшки різних розмірів. Один з найпоширеніших варіантів кріплення це кріплення типу «Харнес».

Робочий фалос кріпиться до спеціальних трусиків за допомогою особливого штирі. Завдяки цьому ви можете змінювати насадки в залежності від своїх уподобань. Відрізняється за способом кріплення система «О-ринг». Її особливість в тому, що в передній частині трусів є спеціальне кільце з ущільнювачем. У нього можна вставити будь-який вібратор або фалоімітатор з широкою основою або присоскою. Таке кріплення дуже надійне.

Насадки для страпона

Кому підійдуть насадки для страпона і особливості їх використання

Насадки для страпонів розраховані на абсолютно різні пари. Гетеросексуальні пари можуть урізноманітнити свій секс декількома способами. Насадки можуть надягати на себе чоловіки, у яких є проблеми з потенцією або ті, що вирішили подарувати своїй дівчині подвійне проникнення. Насадки для страпонів в таких парах можуть використовувати і дівчата. Багатьом чоловікам подобається масаж простати, а завдяки такому пристосуванню ви обидва зможете випробувати нові емоції. Ідеально такий винахід підходить лесбійських парам. Жіночі страпони відрізняються від чоловічих способом кріплення. Часто на трусиках для жінок є довгий вузький виріз. Він забезпечує безпосередній контакт насадки з вагиной.

Будь-яке застосування насадок принесе більше задоволення, якщо використовувати при цьому спеціальні мастила на водній основі. Після сексуальних ігор промийте ваш інструмент теплою водою з милом або спеціальним розчином і він прослужить вам довгий час.

x
контент