Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Страпони: Подвійний страпон

Подвійний страпон - це унікальне і абсолютно універсально пристосування. Його форма залежить від уподобань пари. Подвійний страпон складається з двох робочих фалоімітаторів та спеціального кріплення. Воно може бути в формі трусиків або у вигляді ремінців. На сьогоднішній день немає практично ніяких обмежень щодо матеріалу для виготовлення насадок. Він можуть бути виконані з силікону, пластика, гуми і т.д. Широке поширення отримали насадки з еко-шкіри. Крім того, що вони дуже ніжні, вони можуть імітувати справжній чоловічий член максимально реалістично.

Найчастіше такі іграшки абсолютно водонепроникні. Це забезпечує вам більше поле для експериментів. Відтепер ви можете займати сексом з подвійним страпоном у ванній або душі і не бояться, що іграшка постраждає від вологи. Після застосування промийте її спеціальним бактерицидним розчином. При правильному використанні і дбайливого догляду за страпон, він подарує вам і вашому партнерові багато незабутніх годин насолоди.

Види подвійних страпонів

В залежності від способу кріплення і переваг пари можна виділити кілька типів страпонів. Страпон для подвійного проникнення має дві робочі поверхні, які спрямовані в одну сторону. Такий варіант підійде лесбійським парам, які жадають випробувати відразу максимальну кількість сексуальних утіх. Прикріпивши іграшку до поясу або трусиків домінуючою подружки ви зможете відчувати задоволення від додаткових рухів. Такий варіант підійде і для гетеросексуальних пар, які бажають урізноманітнити свій секс, але не хочуть запрошувати в своє ліжко когось ще. Завдяки присоскам страпон можна прикріпити практично до будь-якої поверхні. Чоловік в цей момент може або спостерігати поданням, або скористатися нагодою і отримати незабутній мінет.

Для жіночих пар є ще один варіант подвійного страпона. Він призначений для одночасної стимуляції обох партнерок. Такий прилад має два робочих кінця, які кріпляться до трусиків з різних сторін. Таким чином обидві дами отримують задоволення від проникнення. Іноді такі насадки можуть бути додатково обладнані вібруючим механізмом для додаткової стимуляції.

x
контент