Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Страпони: Анальний страпон

Як часто ми з вами чуємо, що анальний секс шкідливий і взагалі неприродний? Чи не станемо приводити ніякі докази не за, ні проти цих тверджень. Зрозуміло тільки те, що анальний секс має місце бути. І йому варто приділяти увагу. Розробники сексуальних іграшок значно розширили не тільки наші знання, а й межі задоволення. Сьогодні ні для кого не буде новинкою наявність аксесуарів для анального сексу. Одним з таких пристосувань заслужено стає анальний страпон. Власне, він може виконувати всі ті ж функції, що і класичний вагінальний фалоімітатор, за невеликим винятком.

Анальний страпон може бути трохи меншого розміру або мати діаметр тонше, ніж звичайний страпон. Крім того, ми можемо зустрічати анальний аксесуар не зовсім звичної нам форми. Для додаткової стимуляції робочий кінець може мати вигляд анальних кульок на міцному каркасі або мати кілька вигнуту форму для стимуляції простати.

В будь-якому випадку, який би анальний страпон ви не оберете, він гарантовано подарує вам нові відчуття, від яких ви більше не захочете відмовлятися.

Як використовувати анальний страпон?

Використовувати анальний страпон можна декількома способами. Вони залежать від способу кріплення і ваших уподобань. Наприклад іграшку на присоску можна використовувати як звичайний фалоімітатор вібратор. А можна прикріпивши робочий кінець до спеціального поясу або трусиків. Такий варіант підходить як чоловікові, так і жінці. Чоловіки можуть чіпляти анальний стимулятор собі і спробувати задовольнити партнерку подвійним проникненням. Це ж може зробити і жінка в лесбійську пару.

Ще однією характерною особливістю страпону для анального сексу є те, що його можна застосовувати за медичними показниками. Чоловікам часто рекомендують масаж простати. Таким чином ваша партнерка може надіти пояс з невеликим стимулятором простати на себе. Це не тільки принесе новизну в ваше життя, а й підвищить рівень довіри між партнерами.

Використання будь-яких анальних іграшок рекомендується тільки в комплексі зі спеціальними лубрикантами. Тоді процес не принесе вам неприємних відчуттів.

x
контент