Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Трусики для страпона

Після того як ви познайомилися з такою сексуальною іграшкою як страпон, напевно виникло питання про правильне кріпленні його до тіла. Для цього є спеціальні трусики для страпона. За допомогою таких трусиків страпон прикріплюється до стегон і дозволяє повністю контролювати процес. Завдяки їм можна забути про всі незручності, які можуть виникнути при використанні страпона. Найголовніше правильно їх прикріплювати, щоб уникнути потертостей і поганий фіксації фаллоімітарота. В трусиках передбачено отвір, в який вставляється спеціальні фалоімітатори. Вони можуть бути маленьких і великих розмірів, все залежить від ваших уподобань. Важливим для кріплення фалоімітатори є не його розмір, а основа - вона має бути широким. Для більшої гостроти відчуттів в деякі моделі можуть бути вбудовані вібро-кулі і різні вібростимулятори.

Які матеріали використовуються для виготовлення трусиків для страпона?

Найголовніше в таких трусиках - міцність. Вони повинні надійно утримувати фалоімітатор і щільно прилягати до тіла, при цьому не викликаючи незручностей. Тому матеріал повинен бути одночасно міцним, щільним і ніжним. Розглянемо деякі приклади основних матеріалів:

  • Деним - груба і щільна тканина, з якої виготовляють джинси. Ця тканина комфортно тримається на тілі і не створює незручностей.
  • Шкіра - міцний, а головне довговічний матеріал, який безумовно буде зручний у використанні.
  • Атлас - щільна шовкова тканина, яка крім зручності допомагає принести різноманітність і краси в моделі трусиків.

Як закріплювати трусики на тілі?

Кріплення до тіла відбувається за допомогою ременів, які затягуються і регулюються з потрібною силою. Передбачається два ременя: перший закріплюється на талії або сідницях; другий пропускається між ніг і кріпиться до поперечного ременя.

Для того щоб закріпити страпон потрібно спочатку пропустити член через кільце або отвір, а потім затягнути ременями. На перших порах це може здатися складним процесом, але після кількох тренувань ви зрозумієте, що це зовсім не так.

x
контент