Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Страпони: Для жінок

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|

Страпон - це сексуальна іграшка, штучний фалос на ремінцях і/або шкіряних трусиках. У своїх любовних іграх жіночі страпони використовують не тільки лесбіянки, але і гетеросексуальні пари. Іграшка буде як ніколи актуальна, якщо ви з партнером вирішили пограти в ігри зі зміною ролей. Пристосування внесе кардинальні зміни в сексуальне життя, освіжить почуття і подарує незвідані раніше емоції обом учасникам пікантного процесу. Купити жіночий страпон високої якості, ви можете безпосередньо в нашому магазині за прийнятними цінами.

Жіночі страпони для геторосексуальних пар


Проникнення в анальний отвір чоловіка - це не тільки приємне заняття, але і дуже корисне. Під час таких ігор відбувається масаж простати чоловіки, і багатьом це подобається, хоча тільки невеликий відсоток визнає факт отримання задоволення подібним чином. Купуючи подібний інструмент, ви гарантовано розширите колишні рамки сексуальних утіх вашої пари. Для отримання нових відчуттів, категорично рекомендується страпон жіночий, купити який можливо на Banana.ua.

Види страпонів для жінок


1) Подвійний. Всередину шкіряних трусиків, вшитий фалос набагато менших розмірів для кліторної і вагінальної стимуляції. Дасть можливість випробувати потужний оргазм обом партнерам і краще контролювати процес. 2) Цілісний. Фалоімітатор просто прикріплений до ремінцям, без можливості відкріплення. Практично і надійно. 3) Складові. Більш складний варіант. В круглий отвір посередині, можна вставляти фалоси різного розміру і виду. Підійде, якщо хочеться постійно експериментувати в любовних утіхах. 4) Екстремальні. Якщо ви любите БДСМ розваги, то страпони-кляпи це те, що потрібно.

Де купити страпон для жінок?


Купити страпон для жінок в секс-шопі Banana.ua, дуже просто: достатньо відкрити каталог, вибрати цікаву для вас інтим іграшку, а потім - домовитися про замовлення. Наша служба доставки працює по Києву і всій території України, а прийом замовлень здійснюється двадцять чотири години на добу.

x
контент