Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Фалопротези

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|

Може виникнути маса ситуацій, коли потрібно приховати відсутність чоловічого статевого органу або його дисфункцію. Це питання може цікавити чоловіків, які статевий орган був травмований або просто сталася втрата потенції. У деяких чоловіків статевий орган може зовсім відсутніми в слідстві генетичних відхилень або пороку в розвитку плода в утробі матері. Також їм може зацікавитися дівчина, яка вирішила спробувати себе в ролі чоловіка. У всіх цих випадках на допомогу прийде фаллопротез.

Для того щоб фаллопротез виглядав максимально реалістично його виготовляють з таких матеріалів як футуротік, кіберскін і ur3 (ультрареалістік). Так само може використовуватися гель і силікон. Вони м'які і бархатисті, по відчуттях схожі на справжню людську шкіру. Колір вироби теж наближають до реалістичного. Використовуються від блідо-тілесного до глибокого шоколадного. За допомогою чого володар може хоча б візуально відчути, що це його орган.

Дуже важливо правильно використовувати зберігати фаллопротези. Матеріали, з яких вони виготовляються дуже чутливі, можуть швидко потріскатися і стати непридатними для використання. Після кожного застосування потрібно промити виріб теплою мильною водою і обробити антисептиком (мірамістин або хлоргексидин). Далі потрібно промокнути його рушником і посипати тальком. В обробці тальком не потребує тільки матеріал ur3, його досить промити і продезінфікувати.

Не варто носити фаллопротез безперервно, особливо в спекотні пори року. Це може згубно позначитися на шкірі. Можлива поява висипу і роздратування. Необхідний догляд за шкірою в області носіння протеза. Для цього передбачені спеціальні креми. Також варто підібрати правильні лубриканти для використання фаллопротезов. Вони ні в якому разі не повинні містити спирт, масла і інші складові, які можуть негативно позначитися на якості матеріалу. Найкращий варіант - лубриканти на силіконовій або водній основі. Вони спеціально створені для використання секс-іграшок і не викликають подразнень при статевому акті.

x
контент