Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Подвійні страпони

Страпони досить міцно закріпили свої позиції у любителів сексуальних ласк, яким чужі святенництво і зайве горе. А для тих, хто не хоче відчувати задоволення в самоті є вибір подвійних страпонів.

Для кого підходять подвійні страпони?

При використанні подвійних страпонів зовсім не грає роль статева приналежність або сексуальна орієнтація. У традиційній парі, якщо жінка захотіла взяти активнішу участь в статевому акті і принести задоволення своєму партнеру анально. Обопільну насолоду гарантовано і в лесбійських іграх. Якщо дівчина любить поніжитися на самоті і для неї знайдеться відповідний варіант.

Який страпон краще вибрати?

Як правило подвійний страпон вдає із себе відразу два фалоімітатори, протилежно прикріплених один до одного. Для зручності він закріплюється на тілі одного з партнерів. Як правило для цього використовуються спеціальні трусики. Матеріали можуть бути як м'якими, так і реалістичними або твердими. Різниця між ними в відчуттях. Чим м'якше матеріал, тим ніжніше вплив. Навпаки, більш тверді матеріали можуть викликати більш яскраві відчуття. Страпон в внутрішнім вагінальним стимулятором відмінно підійде для лесбійських пар. Прилад, оснащений вібрацією, принесе задоволення як дівчині, так і її партнеру. У той час як партнер відчуває проникнення, дівчина отримує задоволення від вібрації всередині себе. Також вони бувають різних розмірів для анальної або вагінальної стимуляції. Для більшої реалістичності в деяких моделях передбачені механізми, які імітують еякуляцію. Для любительок подвійного проникнення можна підібрати страпон, конструкція якого передбачена для впливу анально і вагінально відразу. Фалоімітатори закріплені паралельно один одному. Як правило вони різних розмірів, один з них менше для комфортного анального проникнення. На деяких бувають невеликі відростки для кліторної стимуляції. Це забезпечить незабутнє потрійне задоволення. Їм може користуватися дівчина самостійно або за допомогою свого партнера. Для того, щоб не перетворити задоволення в муки, потрібно правильно підібрати лубриканти. Вони приберуть зайве тертя і позбавлять від неприємних наслідків.

x
контент