Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Страпон без ремня

Безремневий страпон - сексуальна іграшка, яка буде цікава, перш за все, прекрасним дамам, що обожнює сексуальні втіхи зі своїми партнерками по сексу. Завдяки поліпшеному варіанті сексуального гаджета милі дами зможуть отримати масу нових і яскравих відчуттів під час своїх любовних ігор, випробувати якісну стимуляцію ерогенних зон, що знаходяться в їх піхві, зробити приємність своїй партнерці і добре провести час.

Що таке страпон без ременів

Безремневий страпон здатний одночасно задовольнити відразу двох жінок, завдяки своїй універсальній конструкції. Він не має кріплень на стегнах, і виглядає як єдине ціле разом з вагінальним відростком, що повторює анатомічну форму жіночого піхви. Завдяки своїй зручній формі надівши такий страпон на себе, жінка може не тільки задовольняти свою партнерку або партнера, якщо він вважає за краще анальний секс, але і проводити стимуляцію своїх вагінальних м'язів, отримуючи від цього задоволення. Таким чином, і активна і пасивна сторона під час любовних ігор отримують задоволення.

Переглянувши каталог товарів, які пропонує секс шоп, ви можете вибрати і замовити ту модель іграшки, яка вам сподобалася найбільше. Її придбання і доставка стануть приємним сюрпризом для вашої половинки під час ваших наступних еротичних розваг. Ви також зможете розіграти новий сценарій для вашого сексуального акту, наповнивши його новим змістом.

Переваги використання безремневого страпона

Використання страпонів на ременях нерідко доставляє певний дискомфорт активній стороні, так як якщо туго не затягнуті ремені, то страпон зісковзує, але сильне стиснення ременів призводить до того, що шкіряні ремені натирають ніжну шкіру в області стегон. На ній нерідко залишаються синці. Розробники такої зручної іграшки, як страпон без ременя врахували всі ці недоліки, тому їх варіант позбавлений недоліків, але наділений всіма перевагами якісного секс гаджета.

Як придбати безремневий страпон

Ви хочете купити безремневий страпон? Правильне рішення. Прийшла пора відкрити для себе новий світ відчуттів і урізноманітнити своє сексуальне життя, навчившись отримувати від сексу ще більше задоволень. Вартість такої секс іграшки - прийнятна і не завдасть серйозного збитку вашому бюджету. Куди б не потрібна була доставка - Україна, Київ або інше місто - ваше замовлення буде доставлений максимально оперативно.

x
контент