Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Страпони

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • >
 • >|

Інтимна атрибутика завжди мала великим вибором з різними матеріалами, видами, розмірами і фактурами. Але не всі товари в секс шопі стають затребуваними, деякі користуються попитом лише у вузьких колах, інші через свою специфіки рідко знаходять постійних шанувальників. Страпони ж є одними з найвідоміших секс іграшок, з ними знайомий практично кожен відвідувач інтимного магазину.

Що таке фаллопротези?

Страпон вдає із себе поєднання фалоімітатори і кріплення. У традиційному варіанті це ремінь або трусики і імітація чоловічого статевого члена. Виробники пропонують клієнтам як цілісні варіанти, так і знімні фалоси для заміни.

фаллопротезов абсолютно універсальні, тому можуть бути використані як жінкою, так і чоловіком. Конструкція не розрахована на анатомічні особливості, трусики-ремені просто закріплюються на рівні стегон регулюючи щільність зіткнення.

Як використовувати?

Ці секс іграшки підходять як для анального сексу, так і для вагінального. Тому можуть бути використані жінками і чоловіками, незалежно від їх сексуальної орієнтації. При бажанні можна придбати спеціальний страпон, секс шоп пропонує іграшки з характерними конструкціями для внутрішньої стимуляції клітора, вагіни або зупинитися на традиційному універсальному варіанті.

Для використання в перший раз необхідно ретельно вимити куплений товар, але не використовувати спиртовмісні рідини. Не всі матеріали добре реагують на спирт, тому оптимальним варіантом буде тепла вода. Потім слід надійно закріпити страпон на партнері, регулюючи ремені. Він не повинен упиватися в шкіру і занадто бовтатися, фалоімітатор потрібно зафіксувати максимально туго, щоб він при цьому не доставляв людині неприємні відчуття.

Рекомендації

Необхідно правильно вибрати страпон, купити не просто красиву модель, а функціональну секс іграшку, яка послужить хорошу службу своїм власникам. Для полегшення вибору можна скористатися деякими рекомендаціями.

Якщо існує вибір між знімними фаллосами і цільної конструкцією, то краще вибрати перше. Завжди існує ризик, що страпон не підійде і легше буде купити нову насадку, ніж вибирати нову модель. Плюс змінні члени дозволяють експериментувати з розмірами і формами, користуючись звичними кріпленнями і просто докуповуючи насадки. Важливо звертати увагу на матеріал страпона. Не всі матеріали можуть бути приємні власнику і його партнеру, краще витратити більше часу на вибір і зупинитися на оптимальної моделі, приємною на дотик, ніж один раз використовувати і прибрати в шафу за непотрібністю. На відомі всім страпони ціна варіюється, каталог нашого секс шопу надає як бюджетні варіанти, так і елітних моделі. При виборі варто зробити упор на матеріал, функціонал, елементи кріплення і зовнішній вигляд, дивлячись на ціну в останню чергу. Використовувати фаллопротези найкраще з презервативом або мастилом. Навіть якщо страпон призначається дівчині, розумніше звести нанівець ризик отримати травми при використанні фалоімітаторів.

У нашому секс шопі доступні високоякісні страпони, Київ став більш розкутим і вироби будуть справжньою знахідкою для сімейних пар, які бажають отримати різноманітність в сексуальному житті, для молодих експериментаторів і для пар з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Завдяки своїй універсальності страпони підходять для будь-якого виду сексу, використовувати їх може і чоловік і жінка без всяких обмежень.

x
контент