Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Сексуальні боді: Вечірній корсет

корсет
Наличие:
в наличии
Корсет Цукор і перець
Наличие:
нет наличии
Корсет і стрінги Bonnie
Наличие:
нет наличии
Корсет Showgirl Premium
Наличие:
нет наличии
корсет Princess
Наличие:
нет наличии

Якщо ваше сексуальне життя давно вичерпало себе, і ваші стосунки вже не приносять колишньої радості і задоволення, варто задуматися над змінами в собі і своїх сексуальних відносинах.

Урізноманітнити навіть самий нудний секс можна за допомогою різних аксесуарів і сексуальних костюмів. Благо сучасна секс-індустрія активно розвиває різні лінійки. Класичним елементом сексуального костюма є різні боді і еротичні корсети. Вони не тільки збуджують в вашому партнері сексуальні фантазії. Але і вигідно підкреслюють вигини вашого тіла. Завдяки еластичному матеріалу, з якого шиються боді, вони підходять для будь-яких типів фігур. А за рахунок форми корсета підкреслюється талія, піднімається груди і робиться акцент на звабливі стегна. Деякі моделі мають надрізи і отвори на еротичних ділянках тіла. Боді, найчастіше, йдуть в комплексі з ліфом і корсетом. Корсети ж можуть не мати ліфа і оголювати ваші груди. У таких костюмах можна додатково використовувати різні аксесуари, наприклад - накладки на соски.

Вечірній корсет - сексуальний вишукування

Для цінителів вишуканої моди улюбленим видом сексуального білизни є вечірній корсет. Його перевагою є те, що носити його можна не тільки під час любовних ігор. Вечірній корсет може стати елементом вашого образу для вечірньої прогулянки або виходу в клуб. Таким чином, сексуальна прелюдія розтягується не тільки в часі, але і територіально. Вечірній корсет виконаний з різних матеріалів, може бути прикрашений мереживом, стразами, вишивкою тощо.

Завдяки своїй спеціальній формі він приховує недоліки вашого тіла і вигідно підкреслює достоїнства.

В такому корсеті ви відчуєте себе справжньою спокусницею, а ваш чоловік гляне на вас з іншого боку. Доповнивши свій образ сексуальним корсетом, ви внесете родзинку в ваше інтимне життя і відчуєте любов свого чоловіка на абсолютно новому рівні. Якщо використовувати з корсетом красиві сексуальні трусики, ви зможете не просто зібрати еротичний комплект, але і будете у всеозброєнні перед вночі з вашим партнером.

x
контент