Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Сексуальні боді: Боді мереживне

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Сексуальне білизна завжди користувалося підвищеним попитом серед представників обох статей.

Воно може бути ніжним і жіночним, або втілювати в собі образ зухвалої впевненої жінки. Сексуальний образ можна підібрати самостійно або скористатися вже готовими варіантами. Серед них безліч костюмів для рольових ігор: від хтивої школярки, до строго медсестри.

Одним з головних елементів будь-якого сексуального образу стає мереживне боді. Боді виглядає виграшно на будь-якій фігурі. Завдяки міцному корсету боді підкреслює талі, збільшує груди, робить акцент на округлих стегнах. У комплексі з мереживною обробкою сексуальне боді породжує найсексуальніші і незвичайні фантазії у вас і вашого партнера.

Основний принцип виготовлення еротичного боді полягає в мінімумі застібок і ґудзиків, в якомога меншій кількості тканини і в вирізах на інтимних частинах тіла. Сексуальне мереживне боді позбавить ваше життя від звичної рутини і буденності, А ваші відносини додасть вогню і бажання.

У чому ж принадність сексуального білизни?

Будь-яка, навіть сама палка пристрасть, здатне притупитися через спільного побуту і відсутність різноманітності. Якщо ви відчуваєте, що вам необхідно щось змінювати в спільній сексуального життя, то варто звернути свою увагу на різноманітність сексуального білизни.

Сексуальне мереживне боді - це один з класичних варіантів еротичного костюма. Він вигідно підкреслює всі ваші достоїнства і приховує недоліки. У мереживній боді ви відчуєте себе впевнено, розкуто і зможете надихнути вашого чоловіка на найсміливіші сексуальні фантазії. Відчуття одночасного одкровення і прихованості збуджує чоловіків набагато більше, ніж абсолютно голе тіло.

Перевагою сексуальних боді є те, що при бажанні, його можна не знімати під час сексу, а просто відкрити потрібні вам ділянки тіла. Це ще більше порушить вашого чоловіка і додасть пристрасті до вашого сексуального життя. Деякі види боді мають досить універсальні розміри і підходять практично всім. Але, в основному, вибирати розмір сексуального білизни доводиться індивідуально для кожної дівчини. Так що, перш ніж, придбати певний костюм, рекомендується ретельно виміряти свої параметри.

x
контент