Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Пояси для панчох

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

<

Панчохи безперечно шалено еротичний і красивий елемент одягу. Але навіть тут немає межі досконалості і можна нескінченно прагнути до ідеалу. І саме краще доповнення до них - пояс.

Пояс для панчіх - елемент нижньої білизни, до якого кріпляться панчохи. Сам пояс кріпиться на стегнах або талії. Далі його продовжують ремінці, які і прикріплюються до верхньої частини панчіх.

З'явився цей сексуальний елемент одягу завдяки тому, що панчохи раніше просто падали. Ніякий матеріал ніяк не хотів триматися на тілі. А де зручність там повинна бути і краса. Пояс став розвиватися і став таким, яким ми його зараз знаємо. Практичність його вже втрачена, панчохи все-таки навчилися закріплювати на нозі. А ось забути його красу ніхто не в силах. Він може поєднуватися практично з будь-яким нижньою білизною. Будь то гарний комплект з бюстгальтера з трусиками до корсета. Широкий пояс буде добре поєднуватися з боді. У будь-якого поважаючого себе виробника розроблена не одна колекція таких поясів.

Правильний вибір пояса панчіх.

Основне правило при виборі - він повинен поєднуватися з білизною. Дуже безглуздо буде виглядати чорний пояс і білі або червоні панчохи. Ще гірше, коли білизна і пояс з різних матеріалів. Набагато легше підібрати білизну до поясу. Тому краще спочатку вибрати саме його. А потім допрацьовувати образ. Пояс з стрейча і атласу найбільш практичні і найкраще тягнуться. Тому краще звернути увагу саме на вироби з цих матеріалів. Є цікаві моделі панчіх з поясом. Не потрібно нічого пристібати. Це вже зробили за вас виробники. Панчохи тривають поясом без будь-яких застібок. Дуже незвично виглядає пояс зі шкіри або латексу. Він навряд чи підійде для повсякденного носіння, зате виглядати буде дуже красиво. Дуже незвичайні шкіряні моделі, які виконані тонкими смугами. Побачивши такий, ваш партнер приємно здивується. Вони тільки входять в ужиток сексуального одягу і досить рідко зустрічаються в магазинах нижньої білизни або секс-шопах. Ви можете придбати їх в нашому інтернет магазині. Тут зібрані найцікавіші моделі поясів для панчох.

x
контент