Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Взуття для стрептиза: Чоботи для стриптизу

Всі, хто хоч раз чув про такий сексуальний танець як стриптиз, напевно відзначали, що дівчата носять специфічний одяг і взуття.

Для професійних стриптизерок створені цілі костюми. Якщо ви зважитеся на стриптиз для свого чоловіка вдома, це можна зробити і без еротичних аксесуарів. Але, погодьтеся, поки ви стягували з себе джинси або розстібати сотню гудзиків на вашій сорочці, чоловік може, в кращому випадку, заснути. Набагато приємніше і еротичною буде виглядати спеціально підготовлений наряд. Завершальним чином будь-якого костюма є взуття.

Взуття для стриптизу відрізняється від тієї, що ми звикли носити в побуті. Найчастіше таке взуття має дуже високий каблук і/або платформу.

Особливу насолоду можна отримати від стриптизу в спеціальних чоботях. Це можуть бути невисокі чобітки на дуже високих підборах або шпильці, які сексуально виглядають на панчохах або колготках сіткою.

Дуже еротичними є високі чоботи-ботфорди або чоботи-панчохи. У комплекті з коротким міні, високі чоботи створюють особливий образ, який гарантовано сподобається вашому обранцеві.

Як правильно вибрати чоботи для стриптизу

Сьогодні взуття для стриптизу популярна серед танцівниць еротичних танців. До вибору своєї пари потрібно підійти відповідально, адже від цього залежить і якість танцю і здоров'я танцівниці.

Які ж правила необхідно дотримуватися при виборі взуття для стриптизу?

  • 1. Взуття має містити застібки. Це особливо важливо для босоніжок і туфель. Чоботи, найчастіше, і так ними обладнані.
  • 2. Не варто гнатися за дуже високими підборами і платформою. Їх вибір залежить від ваших індивідуальних особливостей: зростання, розміру ноги, висоти підйому і т.д.
  • 3. Ніколи не вибирайте висоту платформи довільно. На занадто низькою не зручно танцювати, занадто висока може виявитися важкою для вас.
  • 4. Слід вибирати взуття трохи менше вашого розміру. Найчастіше вона виконана з еластичних матеріалів і з часом розтягнеться і перестане тримати ногу.
  • 5. Взуття має бути якісною. Ні в якому разі не можна нехтувати якістю взуття віддаючи перевагу їх помітності.

x
контент