Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Взуття для стрептиза: Босоніжки для стриптизу

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Стриптиз - один із самих еротичних танців. Сьогодні їм займаються не тільки наодинці зі своїм хлопцем, але і в різних клубах і барах. Таким чином, стриптиз вже давно увійшов в професійну сферу. Професійні танцівниці використовують в своєму образі різні костюми і спеціальне взуття.

Взуття для стриптизу сильно відрізняється від тієї, яку ми носимо в звичайному житті. Відмінність полягає не тільки в високих підборах і платформі, а й в дизайні і величезній кількості різних застібок.

Дуже вигідно і вишукано на жіночій нозі виглядають босоніжки для стриптизу. Вони візуально подовжують ноги і роблять їх стрункішою. За рахунок високих каблуків, ходити в такому взутті буває не завжди зручно. Перш ніж приступити до танцю до босоніжок потрібно звикнути.

Де б ви не танцювали стриптиз: в клубі біля жердини , в будинку біля стільця, ваші ноги будуть виглядати сексуально і ваш чоловік залишиться в захваті від побаченого видовища.

Помилки у виборі босоніжок

Багато дівчат, женучись за висотою каблука, забувають про застібках. Це мало того, що неправильно, але ще і дуже небезпечно. Різні ремінці і застібки краще фіксують ногу в колодці і не дозволяють їй зіскакувати під час танцю.

Не варто вибирати екстремально високі підбори якщо вам в ні х некомфортно. Висота каблука і платформи повинна залежати тільки від індивідуальних особливостей ноги і вашого зростання.

Теж саме стосується і вибору платформи. Занадто висока платформа буде важкою і ви не зможете красиво піднімати ноги. Занадто низька ж, навпаки, може виявитися для вас незручною і легкою. Вибирайте орієнтуючись на пропорційність каблука до платформи і в залежності від вашого підйому.

Ніколи не віддавайте перевагу дешевим босоніжок зі штучних матеріалів. Завжди є ймовірність, що вони зламаються в самий невідповідний момент.

Багато початківці танцівниці купують босоніжки за розміром. Це одна з найпоширеніших помилок. Необхідно брати босоніжки трохи менше свого розміру. Це важливо в тих випадках, коли з часом взуття розношується і перестає тримати ногу.

x
контент