Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Взуття для стрептиза

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >
  • >|

Стриптиз - чарівний танець з елементами роздягання. Його можна назвати справжнім мистецтвом, якщо він виконаний красиво і якісно професійною танцівницею. Йому довго і наполегливо вчаться. При цьому тіло стає підтягнутим, красивим і набуває хорошу розтяжку. Адже для того щоб утриматися на пілоні потрібні неймовірно сильні ноги і руки. Спостерігаючи за виконавицею стриптизу можна здивуватися умінням танцівниці. Таке можна спостерігати хіба що тільки в цирку у повітряних гімнастів.

Існує величезна кількість шкіл, які навчають стриптизу. І якщо ви зважитеся звернутися в таку школу це зовсім не означає, що вам доведеться відправиться на відповідну роботу в нічному клубі. В першу чергу це дуже красиво. По-друге це прекрасний спосіб підтримувати тіло в формі.

Так як це дуже складний вид танцю, одяг для його виконання повинна бути зручною. Особливо зручною повинна бути взуття. Танець цей виповнюється у взутті на високих підборах. Звичайні туфлі ніяк не підійдуть для цього. Можна просто пошкодити зв'язки і як мінімум заробити розтягнення.

На нашому сайті представлений вибір моделей спеціалізованої взуття для стриптизу. Таке взуття називають стрипи. На відміну від звичайних туфель, вони не гнуться і не змінюють своєї форми. Вони жорстко фіксують ногу, не даючи їй вислизати. І досить статичні для того щоб нога не ковзала на поверхні. Завдяки цьому, виконуючи складний елемент, ви не поскользнётесь і не впадете.

Стрипи вдають із себе взуття на високих підборах і не менш високій платформі. За рахунок висоти платформи компенсується висота каблука. Вона практично не відчувається, танцівниця відчуває себе в них також комфортно, як і в звичайній зручному взутті. Для тренувань можуть використовуватися стрипи з меншою висотою каблука і платформи. Якщо ви тільки починаєте вчитися для початку можна зовсім використовувати балетки. А ось вже для виступів використовуються більш високі стрипи. Колір взуття та дизайнерські рішення можуть бути найрізноманітнішими. Виготовляються вони з лакової і матової шкіри, штучної шкіри, латексу і силікону.

x
контент