Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Бюстьє

Боді-бюстьє
Наличие:
нет наличии
  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Бюст’є - короткий вузький топ. Основна його функція - підтримка грудей. Перші такі топи стали використовувати ще в 19 столітті. Бюст’є одягали поверх корсета, щоб захистити плаття від зношування. Сучасний його аналог найчастіше зустрічається без лямок. Для підтримки грудей в бюст'є вшиті кісточки. Не варто плутати бюст’є з корсетом. Корсет насамперед покликаний візуально коректувати фігуру і його довжина набагато більше ніж у бюст’є.

З якими елементами одягу найкраще поєднується бюст'є?

Бюст’є може використовуватися і як елемент одягу, і як елемент нижньої білизни. Останнім часом він шалено популярний. Якщо зайти в магазин жіночої білизни або на відповідний інтернет ресурс, можна побачити більшість бюстгальтерів саме в формі бюст’є. Цю популярність можна пояснити тим, що класичні моделі бюстгальтерів вже порядком набридли. А бюст'є прекрасно підкреслює фігури і спокусливо виглядає.

Бюст’є можна одягнути на голе тіло і накинути зверху піджак. Це дуже сміливий образ і найкраще застосовувати його, якщо у вас струнка талія.

Ще один популярний варіант використання бюст'є - поєднання його з брюками або спідницею з завищеною талією. Таке поєднання стильно виглядає з будь-якою зачіскою. Якщо при цьому зробити яскравий макіяж і одягнути такий аксесуар, як чокер, можна створити дуже цікавий образ жінки-вамп.

Бюст’є відмінно підійде як до коротких шортів, так і до звичайних джинсів. При цьому краще одягнути взуття на високих підборах або танкетці.

Ще один вдалий варіант з використанням бюст'є - купальник. Його поєднання з засмаглою шкірою розбурхує уяву. При цьому є два варіанти нижньої частини купальника, що поєднується з бюст’е- це трусики-шорти або трусики-сліпи, або нижня частина може бути вище талії і злегка відкривати сідниці. Бюст'є, як нижню білизну. В асортименті будь-нижньої марки обов'язково можна знайти бюст’є. Воно може бути виконане з різних матеріалів і прикрашена бісером, стразами або вишивкою.

На особливу увагу заслуговує весільну бюст’є. Воно буде відмінний подарунком новоспеченому чоловікові і його подяка не змусить довго себе чекати.

x
контент