Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Секс ляльки-чоловіки

Як правило, при згадці секс-ляльок, перед очима постає образ ляльки, що нагадує жінку. Стереотипи в цьому плані на стороні чоловіків. І мало кому приходить в голову, що хтось купить секс ляльку-чоловіка. Але це зовсім не так. Ляльки чоловічої статі виробляються нарівні з жіночими. Вони оснащені чоловічими статевими органами і можуть замінити інші сексуальні іграшки, для отримання задоволення жінкою.

Які бувають секс ляльки-чоловіки?

Згадаймо про найперших моделях, які з'явилися на ринку. Вони наближено нагадують чоловіка. Точніше чоловіка в них видає штучний статевий орган. Для їх виробництва не потрібно багато коштів. Як правило вони виготовляються з гуми. Такі секс-ляльки недовгострокові, швидко псуються, гума може швидко порватися або лопнути.

Більш цікаві моделі з'явилися трохи пізніше. Прогрес не стояв на місці і хотілося зробити ляльки схожими на справжніх людей. Адже їхні попередники з гуми - не естетична іграшка для сексу. Для виробництва став використовуватися латекс. Ляльки стали міцнішими і стали приймати людську подобу. Тепер їх легше сприймати як об'єкт жадання. З такою лялькою можна не погано розважитися. Адже коли немає поруч чоловіка, чому б не поекспериментувати. Ця лялька ваша власність і робити можна з нею все, що душа забажає. За допомогою латексу можна тепер цілком уявити, що поруч з вами справжній чоловік.

Найцікавіший варіант реалістичні ляльки. Вони відрізняються від попередніх і якістю, і вартістю. Зате емоції від придбання такої іграшки ні з чим не порівняти. Створюється враження, що поруч з вами справжня людина. За рахунок високої вартості досягнуто найкращу якість. Ви будете почувати себе руки справжнього чоловіка. Тільки ось поговорити з ним не вийде. Виробники поки не добилися такої точності. Але в майбутньому все можливо. Секс-ляльки чоловіки для жінок постійно поліпшуються. Можливо, що в недалекому майбутньому з'являться ляльки, які зможуть здійснювати деякі рухи і навіть розмовляти.

x
контент