Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Ляльки Real Doll

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Ляльки Real Doll - справжній прорив в секс-індустрії. Ця лялька сильно здивувала любителів сексуальних новинок. Адже, починаючи з минулого століття, виробники створювали ляльки тільки наближено схожі на реальних дівчат. А ляльки Real Doll по відчуттях складно відрізнити від справжньої жінки. Ці ляльки можна назвати кращою іграшкою для сексуальних утіх. Вони бездоганно виглядають і злагоджено. Скелет зроблений з металу, а шкіра виконана з міцного і реалістичного силікону. Цей силікон не псується під впливом води, а також витримує температуру до 300 градусів. Цю ляльку можна по правій вважати іграшкою на довгі часи, з такою характеристикою її буде дуже складно зіпсувати або порвати. Як її попередницю сексуальну надувну ляльку. Силікон, який використовується для виготовлення ляльки настільки реалістичний, що ви практично не помітите різниці. Хіба лялька на відміну від жінки не розмовляє. Відчуття максимально наближені до реальних. Торкаючись до ляльки, вам буде здаватися, що ви торкаєтеся до справжньої жінки. Відчуття від сексу теж мало чим відрізняються. Виробники постаралися навіть статеві органи виконати ідентично жіночим.

Ляльки Real Doll відчуваються, як справжні не тільки за рахунок зовнішньої схожості і відчуттів. Вони важать приблизно як доросла приваблива дівчина. Волосся, губи і нігті також ідентичні. При покупці ляльки можна вибрати різні характеристики і параметри. Такі як розмір, грудей або колір волосся.

Де придбати ляльки Real Doll?

Ви можете придбати ляльки Real Doll в нашому інтернет-магазині. При виборі такої ляльки вас не повинна лякати висока ціна. Вона цілком виправдана. Максимальна схожість досягається за рахунок використання кращих реалістичних матеріалів і якісної роботи. Матеріали для виготовлення ляльки використовуються не найдешевші. Наприклад, з силікону для виготовлення такої ляльки створюються реалістичні чудовиська в голлівуді. А на виготовлення кожної такої ляльки йде приблизно 80 годин ручної роботи. Така лялька прослужить дуже довго при правильному догляді. Інструкція по догляду зовсім не складна і додається до кожного виробу.

x
контент