Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Шпанская мушка

Ще більше задоволення від сексу обіцяє шпанська мушка в краплях - природний афродизіак, багаторазово підсилює сексуальний потяг. Каталог BANANA пропонує купити шпанські мушки за найвигіднішими цінами в Києві та Україні.

Особливості шпанської мушки в краплях


Посилити почуття збудження у жінок і чоловіків допоможуть ефективні афродизіаки, особливе місце серед яких належить шпанській мушці. Шпанська мушка ціна якої залишається в межах доступності, несе в собі ряд незаперечних переваг використання:
  • підвищення чутливості ерогенних зон;
  • звуження м'язів піхви і збільшення інтенсивності виділення мастила у жінок;
  • збільшення припливу крові до малих органам таза;
  • підвищення сексуального бажання, розширення судин статевого члена у чоловіків, що сприяє ерекції.
Ефект застосування препарату спостерігається вже протягом 10 хвилин після прийому. Шпанська мушка купити - значить, легко і швидко налаштуватися на яскравий, тривалий і незабутній секс!

Шпанська мушка купити Києві та Україні


Замовити препарат можна заповнивши форму-заявку інтернет-магазину BANANA, що гарантує швидку доставку і конкурентоспроможну вартість товару. Природний афродизіак принесе у ваше статеве життя ні з чим не порівнянне задоволення, відкривши світ чуттєвості і бурхливого оргазму. Препарат може застосовуватися як жінками, так і чоловіками, а способи і дози вживання виробники вказують в інструкціях, прикладених до кожного флакончик.

x
контент