Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Продовження статевого акту

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >
  • >|

Ні для кого не секрет, що дівчатам потрібно набагато більше часу для досягнення оргазму, ніж чоловікам. Нормальним для чоловіка, з точки зору фізіології, вважаються заняття сексом 10-20 хвилин. Жінкам же, як правило, потрібно мінімум пів години для того щоб досягти піку блаженства. Існують методи, які покликані допомогти чоловікам довше стримуватися, для того щоб не засмучувати свою улюблену передчасною еякуляцією. Це і «народні» методи і спеціально розроблені презервативи і мастила з анестетиками. Вважається, що вони зменшать чутливість і допоможуть вирішити цю проблему. На бажаного результату можна досягти не завжди і не як цього хотілося б. Найефективніший засіб - препарати для продовження статевого акту для чоловіків.

Типи препаратів для продовження статевого акту у чоловіків.

СІОЗ - препарати на основі селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну. Простіше кажучи це антидепресанти в невеликих дозах. Це «чарівні пігулки», які допоможуть продовжити статевий акт. Гальмівну дію на еякуляцію за допомогою цих препаратів було виявлено випадково. Далі в процесі досліджень було виявлено, що на процес еякуляції впливає вміст серотоніну в клітинах кори головного мозку. Недолік серотоніну приводив до настання передчасної еякуляції. Варто зазначити, що такі препарати нешкідливі і не погіршують потенцію. Але їх ні в якому разі не варто вживати разом з алкоголем або іншими антидепресантами. Це може бути привести до небезпечного для життя стану.

Місцеві анестетики для продовження статевого акту. Як правило, це препарати з вмістом лідокаїну. Вони знижують чутливість статевого члена, за рахунок цього еякуляція настає набагато пізніше. Вони прості у використанні, але на відміну від препаратів СІОЗ у них менша тривалість дії. Крім цього, за рахунок зниження чутливості головки статевого члена, чоловік отримує менше задоволення від статевого акту. Перед застосуванням таких препаратів варто з'ясувати, чи немає у вас, або у вашої партнерки алергії на лідокаїн.

x
контент