Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Повна анонімність

Далеко не кожен відчуває себе комфортно при відвідування секс-шопів і тематичних закладів. Тому набагато затишніше здійснювати покупки сексуальної спрямованості, підбираючи цікаві товари в мережі інтернет.

Повна конфіденційність
Одним з головних принципів banana.ua, є конфіденційність і анонімність кожного клієнта. Ми беремо відповідальність за збереження даних про покупця, що виключає розповсюдження будь-якої особистої інформації, категорії замовлених вами товарів і платіжних реквізитів.
Дані які ви заповнюєте при оформленні товару, зокрема мобільний номер телефону і e-mail, необхідні виключно для того щоб наш співробітник міг зв'язатися з вами для уточнення деталей відправки і підтвердження замовлення. Адреса або дані відділення, будуть потрібні для безпосереднього отримання вами замовленого товару.
Кількість необхідних даних при оформленні, зведено до допустимого мінімуму.

Реєстрація на сайті
Вам абсолютно немає ніякої необхідності реєструватися на сайті, а при бажанні доступна можливість оформлення заявки на покупку в телефонному режимі.

Дотримання принципів анонімності при відправці
Кожна посилка упаковується співробітниками banana.ua в непрозору поліетиленову упаковку, запаяну з усіх боків. Це дає 100% впевненість в тому, що ніхто не зможе дізнатися про зміст вантажу.
Всі товари ми відправляє від імені приватної особи, без характерним логотипів компанії та зазначення назви організації.

Консультація
Якщо виникає необхідність у детальної консультації, наші співробітники грамотно і ввічливо відповість на всі уточнюючі питання. Бесіди ніяк не фіксуються і не записуються. Весь діалог проходить в безпечному, повністю анонімному режимі.

Ми з повагою ставимося до вашого особистого життя і повністю усвідомлюємо делікатність придбання продукції сексуального характеру.
Ваше замовлення, потрапить особисто вам в руку!

x
контент