Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Перука: Перука каре

Щоб урізноманітнити свій секс багато пар вирішуються не тільки на використання сексуальних іграшок, але і на рольові ігри. При цьому зазвичай використовуються різні костюми та аксесуари.

Костюм стюардеси, школярки або медсестри практично завжди виглядає дуже виграшно і розбурхує розум вашого партнера. Доповнити будь-який сексуальний образ можна за допомогою перук. З одного боку це створить особливу святкову обстановку, а з іншого - дає можливість вам перевтілитися в кого завгодно. Якщо у вашого партнера виникає бажання зайнятися сексом з іншою жінкою, не обов'язково шукати цю іншу жінку на стороні. Ви самі можете бути ким завгодно.

Використання костюмів для рольових ігор урізноманітнює ваше сексуальне життя, робить його яскравішим, а вас розкованими. Перука ж, це той інструмент, який можна використовувати не тільки в межах вашої квартири. Особливі нотки задоволення отримують партнери, які починають прелюдії в якому-небудь громадському місці, доводячи один одного до потрібної кондиції і переміщаючись в затишне містечко.

Привабливе каре

Є якийсь особливий шик в дівчатах зі стрижкою каре. Вибираючи перуку такої довжини ви можете практично не обмежуватися в ролях. З каре ви можете виглядати ніжною і невинною, зухвалою і впевненої в собі, спокусливою і провокаційною. Все, що душі завгодно. Перуки яскравого кольору можуть зробити вас схожою на дівчину з іншої планети. Секс з інопланетної красунею напевно пожвавить ваші стосунки. У перуках традиційних квітів можна розширити геолокацію ваших сексуальних ігор.

Наприклад, ви можете домовитися зустрітися зі своїм партнером в барі, де він спробує вас «зняти». Після цього ви можете відправитися додому або в готельний номер і зайнятися «випадковим» сексом.

Перуки каре потребують особливого догляду. Щоб волосся не магнітом їх потрібно обробляти спеціальним спреєм. Не забувайте розчісувати перуку до і після ігор, зберігайте акуратно упакованим в пакет або коробку, або на спеціальному манекені. При правильному догляді перуку каре прослужить вам досить довго і доповнить не один ваш образ.

x
контент