Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Меблі для сексу

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|

Ще один цікавий спосіб урізноманітнити своє сексуальне життя - придбати спеціалізовану мебель для сексу. Використання таких меблів однозначно додасть яскравих фарб. Меблі для занять сексом різноманітна і враховує практично всі наші побажання і можливості людського тіла. Якщо ваша фантазія обмежується зв'язуванням рук, то можна обмежитися простою ліжком. Меблі для занять сексом набагато цікавіше.

Яка існує меблі для сексу?

Один з популярних видів - гойдалки. Це набір ременів, які підвішуються на стелю або двері. За допомогою таких качель можна прийняти зручні пози для сексу. Так само можна відчути невагомість під час парування, а це спогади, які не скоро вас покинуть.

Крісло-пуф. В такому кріслі зручно не тільки лежати перед телевізором, але і займатися сексом. Воно приймає форму тіло, що дуже зручно. Кушетка з наручниками. Це пристосування виглядає як звичайна кушетка. Відмінність в тому, що воно має кріплення для наручників.

Крісло-гойдалка. На відміну від звичайного крісла воно набагато більше, для того що б там могла вміститися закохана парочка. При занятті сексом крісло розгойдується. У деяких моделях регулюється швидкість розгойдування, висота і кут нахилу. Якщо у вас вдома стоїть безхазяйне крісло-качалка і вам в голову прийшло проекспериментувати з ним, ми настійно не радимо вам це робити. Це може привести до зламаної «сімейної реліквії», синців і ударів.

Секс-машини. Скільки порнографічних фільмів знято з цими пристроями. А адже вони доступні не тільки порноактор, ви можете з легкістю придбати секс-машину і надавати своє тіло численним оргазмів. Вони працюють від батарейок або від мережі, оснащені різними фаллосами або вагіна. Секс-машина приводить їх в дію, потрібно просто влаштується поруч і отримувати задоволення.

Меблі для БДСМ. За допомогою неї можна всіляко фіксувати «нижнього» учасника таких ігор або навіть підвішувати в повітрі. Варіантів безліч. Це можуть бути кайдани або зв'язують пристрої. За допомогою таких меблів навіть можна зробити з раба столик або прикувати його до стіни.

x
контент