Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Лубриканти: Збуджуючі лубриканти

Одним з найпоширеніших товарів, які купуються в секс-шопах є різного роду мастила. Їх вибір залежить від різних чинників: способу застосування, складу, бажаного результату і т.д. Перше місце в цьому списку займають зігріваючі мастила. Слідом за ними йдуть збуджуючі лубриканти.

Перевага таких мастил полягає в тому, що вони не тільки полегшують процес і зменшують неприємні відчуття, але і володіють додатковим збудливим ефектом. Збуджуючі гелі абсолютно універсальні: вони підходять як жінкам, так і чоловікам. Вибираючи гель-змазку варто керуватися особистими уподобаннями. Перевірте склад лубриканта. Іноді в ньому можуть бути компоненти, які викликають у вас алергічну реакцію. Крім того, вибір гелю на пряму залежить від того, яким сексом ви плануєте займатися. Для анального і вагінального сексу можуть знадобитися різні за складом і способом дії мастила. Від правильного вибору залежить якість сексу і ваше задоволення.

Як досягається збудливий ефект?

Збуджуючий ефект досягається за рахунок компонентів, які входять до складу мастила. Якщо мова йде про збудливою мастилі з зігріваючим ефектом, то дія відбувається завдяки припливу крові до статевих органів. Наносячи такий гель на піхву і статевий член, ви тим самим активізуєте кровообіг. Завдяки чому збільшується збудження. Якщо говорити про охолоджуючі гелі, то в цьому випадку додаткове збудження дає невеликий перепад температур. Крім того, мастила з охолоджуючим ефектом мають особливість продовжувати статевий акт. Гель може почати діяти відразу мул через невеликий проміжок часу, почавши вбиратися в ділянки шкіри.

Рекомендується змащувати статеві органи і чоловіки, і жінки. Тоді ефект буде яскравіше вираженим. Якщо ви користуєтеся презервативами, то змащувати рекомендується і його. Але в такому випадку змащувати пеніс не варто. Через підвищений ковзання презерватив може злетіти в самий невідповідний момент. Можна використовувати разом з різними сексуальними іграшками.

x
контент