Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Лубриканти: Зігріваючі лубриканти

  • 1
  • 2
  • >
  • >|

Сучасний ринок секс-індустрії робить великий акцент на лінійці інтимних мастил і різних лубрикантів. Найпопулярнішими серед них вже досить довгий час залишаються зігріваючі мастила. Вони можуть бути зроблені на водній або силіконовій основі. Від цього залежить якість нанесення мастила і її ефект. Асортимент мастил настільки широкий, що не має абсолютно ніяких обмежень ні в області застосування, ні в цільової аудиторії. Найчастіше лубриканти універсальні - вони розраховані і на чоловіків, і на жінок.

В залежності від виду сексу, який планується, необхідно вибирати відповідний гель, тому що мастила для анального і вагінального сексу можуть відрізнятися за складом і принципом дії.

Перед застосуванням рекомендується ознайомитися зі складом продукту і переконатися, що у вас немає алергії на його компоненти. При правильному виборі розігріваючого гелю ваш секс стане яскравішим і якісніше, завдяки чому ви станете ближче з вашим партнером і зможете пізнавати різні грані сексу в подальшому.

Як же працює зігріваючий лубрикант?

Принцип дії зігріваючих мастил полягає в тому, що вони стимулюють кровообіг, тому й досягається «гарячий» ефект. Кров підступає до статевих органів, збільшуючи тим самим збудження обох партнерів. За рахунок спеціальний компонентів, які містяться в мастилі відбувається зігріваючий ефект. Він може проявлятися не відразу, а в процесі тертя або під час вбирання мастила в інтимні частини тіла. Точне дію описано в характеристиках до кожного окремого гелю. Наносити зігріваючий лубрикант потрібно на статеві органи обох партнерів, тоді ефект буде сильніше. Крім того, мастила можна використовувати з презервативами і різними сексуальними іграшками. Вам потрібно лише визначитися для якого сексу вам необхідна мастило і ознайомитися з її впливом на організм. В цілому, будь-лубрикант покликаний позбавити сексуальне життя від неприємних відчуттів, які можуть виникати при пересиханні або недостатній кількості природного мастила, так що, що б ви не вибрали, особливі відчуття вам гарантовані.

x
контент