Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Лубриканти: Мастила для продовження статевого акту

Широкий асортимент мастил, який сьогодні представлений в аптеках і секс-шопах, дозволяє підібрати той варіант, який підійде саме вам. Як правило, мастила універсальні, тобто підходять і чоловікам, і жінкам. Від правильно підібраного гелю залежить тривалість статевого акту, його якість і рівень одержуваного задоволення. Залежно від типу сексу підбираються анальні та вагінальні мастила. Вони можуть бути на водній або силіконовій основі. Деякі товарні марки представлені на змішаній водно-силіконовій основі. Від цього залежить рівень зволоження і швидкість поглинання лубриканта.

Особливу популярність набирають мастила, що подовжують статевий акт. Завдяки такому ефекту ви зможете отримати набагато більше задоволення під час сексу, і випробувати ті пози, або задовольнити ті бажання, на які не вистачало часу під час звичайної тривалості статевого акту. Це додасть гостроти в ваші відносини, а сам секс зробить на порядок якісніше і приємніше.

Як працює такий гель?

В складі лубриканта є спеціальні компоненти, які можуть охолоджувати статеві органи, віддаляючи тим самим процес еякуляції. Ефект буде помітнішою, якщо гелем буде користуватися і чоловік, і жінка. Також рекомендується їх застосовувати під час сексу з презервативом або використовуючи сексуальні іграшки. Важливо пам'ятати тільки те, що під презерватив мастило не радять наносити, щоб він не сповз під час статевого акту.

Вибираючи лубрикант, звертайте свою увагу на склад. Важливо щоб компоненти, які містяться в гелі, не викликали у вас алергічних реакцій. Погодьтеся, це був би не дуже приємний бонус. Сучасні технології дозволяють розробити склад таким чином, що він не містили жодних барвників, запахів і не залишав слідів на шкірі і одязі. Це може бути особливо актуально під час рольових ігор з перевдяганням. Правильно підібраний гель позбавить вас від неприємних відчуттів, які можуть виникнути під час сексу, продовжить процес і збільшить шанси на отримання якісного оргазму.

x
контент