Меню
Вибір мови : UK lang

Замовити зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Мастило для орального сексу

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|

Оральний секс в даний час стає звичайним способом зробити приємне своєму партнерові. Хоча ще деякий час назад про це навіть говорити було непристойно. Зараз часи змінюються і навіть може здатися дивним, якщо дівчина чи молода людина відмовляться таким чином доставляти один одному задоволення. А сексологи запевняють нас, що це цілком звичайний процес в сексуальному житті сімейних пар. І варто задуматися про те, чи все гаразд у ваших відносинах, якщо є неприязнь до цього виду сексу або банальне сором.

Для орального сексу, як і для класичного зараз створені маса сексуальних іграшок і аксесуарів. Крім цього, проводиться величезна кількість оральних лубрикантів. Мастило для орального сексу стає популярним аксесуаром в нашій сексуального життя. На відміну від звичайної мастила вона не стає липкою після висихання і має приємний смак. Шоколадний, полуничний, малиновий або ванільний. Смакові переваги у всіх різні і ви можете вибрати для себе найкращий варіант, так як виробники мастил для орального сексу не зупиняються на досягнутому і з'являється все більше варіантів.

Для чого потрібна мастило для орального сексу?

Під час заняття оральним сексом дуже важливо, щоб відчуття були максимально ніжними. Далеко не всі чоловіки і жінки люблять агресивні рухи під час цього дійства. А якщо раптом у роті виникає сухість, це може доставити додатковий дискомфорт. Ваш партнер не отримає жодного задоволення, а навпаки буде зіпсовано настрій. У цьому відмінний помічник - мастило для орального сексу. А запах і смак ерегованого статевого члена може бути досить специфічним. Нанесення на член мастила може замаскувати цей смак, і дівчина отримає задоволення від орального сексу нарівні зі своїм чоловіком. Також мастило для орального сексу, на відміну від анальних або вагінальних лубрикантов, сумісна з латексом і гумовими виробами. Тому її можна використовувати для всіх видів сексу з презервативами і секс-іграшками.

x
контент